Netflix Włochy, cena. Ile kosztuje Netflix we Włoszech? - BelSole

Netflix Włochy, cena. Ile kosztuje Netflix we Włoszech?

Włoska kinematografia od wielu lat zachwyca widzów z całego świata, a powszechność popularnego Netflixa zwiększa jej dostępność. Wielu Polaków, którzy marzą o przeprowadzce do Italii, może również zastanawiać się, ile kosztuje Netflix we Włoszech. W naszym artykule znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Czytajcie dalej, jeśli chcecie poznać cenę Netflixa we Włoszech, a także zobaczyć, czy Netflix we Włoszech jest droższy niż w Polsce.

Na sam początek odpowiemy na pytanie, które z pewnością w największym stopniu interesuje większość czytelników – ile kosztuje Netflix we Włoszech? Cena Netflixa we Włoszech zależy od wybranego przez nas pakietu. Warto pamiętać, że cena Netflixa jest podawana w euro, jednak żeby ułatwić porównanie ze stawkami panującymi w Polsce, przedstawimy ją również w postaci złotówek. Zatem kwestia tego, ile kosztuje Netflix we Włoszech, przedstawia się następująco:  

  • pakiet basic – 7,99 euro (ok. 37 złotych). W Polsce jest to 29 złotych. 
  • pakiet standard – 12,99 euro (ok. 60 złotych). W Polsce jest to 43 złotych. 
  • pakiet premium – 17,99 euro (ok 83 złotych). W Polsce jest to 60 złotych.

 

Teraz już wiesz, ile kosztuje Netflix we Włoszech. Jeśli sądziłeś, że Netflix we Włoszech jest droższy niż w Polsce, to miałeś rację. Warto jednak zwrócić uwagę, że różnica nie jest tak duża, jak mogłaby się zdawać.

 

Netflix we Włoszech – pakiety

 

Skoro już wiemy, ile kosztuje Netflix we Włoszech, pozostaje nam wyjaśnić kwestię pakietów. Jak zobaczyłeś w poprzedniej części, we Włoszech, podobnie jak w Polsce, można wybrać spośród trzech dostępnych opcji.. Pakiet basic umożliwia pobieranie i oglądanie filmów na w jakości HD na jedno urządzenie. Pakiet standard pozwala oglądać i pobierać materiały w wersji Full HD na dwóch urządzeniach, a za pośrednictwem pakietu premium treści Netflixa w jakości Ultra HD  tym samym czasie mogą być wyświetlane na czterech różnych urządzeniach.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz