Netflix Turcja, cena. Ile kosztuje Netflix w Turcji w 2023?  - BelSole

Netflix Turcja, cena. Ile kosztuje Netflix w Turcji w 2023? 

Netflix to obecnie najpopularniejszy serwis streamingowy na świecie, a jego globalna rozpoznawalność sprawia, że jest on dostępny niemal w każdym kraju. Z racji tego, że w Polsce rośnie zainteresowanie tureckimi produkcjami, sprawdzimy, jaka jest cena Netflixa w Turcji. Ten artykuł powinny przeczytać wszystkie osoby, które zastanawiają, ile kosztuje Netflix w Turcji oraz jakie pakiety Netflixa są dostępne w Turcji.

 

Netflix w Turcji. Jakie pakiety Netflixa są w Turcji? 

 

Zanim odpowiemy na pytanie, ile kosztuje Netflix w Turcji, sprawdźmy, jakie pakiety dostępne są w tym kraju. Po szybkim researchu możemy upewnić się, że pakiety Netflixa w Turcji są takie same jak w Polsce. Użytkownicy platformy w tym kraju mogą wybrać pakiet podstawowy, umożliwiający oglądanie filmów i seriali na jednym urządzeniu w jakości HD, pakiet standard, który daje możliwość jednoczesnego odtwarzania wybranych pozycji na dwóch urządzeniach w jakości Full HD oraz wersję premium, za pośrednictwem której 4 osoby naraz w tym samym czasie mogą oglądać swoje ulubione materiały. W Turcji, podobnie jak w Polsce, nie działa  tzw. wersja mobile, dedykowana wyłącznie dla urządzeń mobilnych. 

 

Ile kosztuje Netflix w Turcji? 

 

Pora już przejść do najważniejszej części materiału i sprawdzić, ile kosztuje Netflix w Turcji. Cenę Netflixa w Turcji podamy w złotówkach, aby ułatwić porównanie ze stawkami widocznymi w Polsce. Informacja o tym, ile kosztuje Netflix w Turcji, przedstawia się następująco: 

  • pakiet basic – 13,69 złotych (w Polsce jest to 29 złotych). 
  • pakiet standard – 20,97 złotych (w Polsce jest to 43 złotych) 
  • pakiet premium – 28.03 złotych (dla porównania w Polsce jest to 60 złotych)

Teraz już wiesz, ile kosztuje Netflix w Turcji. Jak widzisz, cena Netflixa w Turcji w przypadku każdego z pakietów jest ponad dwa razy niższa niż w Polsce. Wynika to z odmiennej sytuacji gospodarczej obu krajów, co w istotny sposób wpływa na cenę poszczególnych usług, w tym również koszt Netflixa. 

 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz