Pełny skrajności! Opinie o Hotel Red Sea Makadi Palace Egipt - BelSole

Pełny skrajności! Opinie o Hotel Red Sea Makadi Palace Egipt

Hotel Red Sea Makadi Palace jest częstym wyborem turystów odwiedzających Makadi Bay. Jego opinie na wielu portalach internetowych są bardzo pozytywne, a oceny gości są zazwyczaj bardzo wysokie lub bardzo niskie. Zobaczcie jakie opinie o Hotel Red Sea Makadi Palace wystawiają goście! 

 

Hotel Red Sea Makadi Palace opinie

 

Jakie są opinie o Hotel Red Sea Makadi Palace? Oto plusy i minusy jakie nam udało się znaleźć na stronach z wycieczkami:

Zalety: Hotel Red Sea Makadi Palace oferuje świetne warunki pobytu. Pokoje są przestronne, zadbane, czyste i wyposażone we wszystko, czego potrzeba do komfortowego wypoczynku. Jedzenie jest urozmaicone i smaczne, a personel jest miły i życzliwy. Dodatkowo obiekt zapewnia dostęp do wielu basenów i bliskość plaży, co stanowi idealne miejsce do relaksu.

Wady: Niektórzy pracownicy mogą być aroganccy i oczekują napiwków. Ponadto w niektórych barach podawany jest napój w plastikowych kubeczkach o małej pojemności, co może być niedogodne dla niektórych gości. Jedna z Polek narzekała także na brud w pokojach.

Jak widać, opinie są skrajne i zapewne opierają się na tym na kogo aktualnie trafimy z obsługi. Należy więc uważać.

Więcej opinii o Hotelu Red Sea Makadi Palace w Makadi Bay.

 

Hotel Red Sea Makadi Palace w Makadi Bay

 

Hotel Red Sea Makadi Palace położony jest w miejscowości Makadi Bay, ok. 30 km na południe od Hurghady, w Egipcie. Obiekt należy do kategorii hotelu pięciogwiazdkowego i posiada bezpośredni dostęp do rozległej, prywatnej plaży oraz do lokalnej rafy koralowej (zalecane obuwie ochronne). Do dyspozycji gości jest również piękna promenada, łącząca kompleks z innymi hotelami z sieci RED SEA HOTELS: Makadi Spa, Grand Waterworld Makadi oraz Grand Makadi. W ofercie Hotelu Red Sea Makadi Palace znajduje się szeroki wybór atrakcji dla dorosłych i dzieci, w tym basen odkryty, siłownia, animacje dla dorosłych, sporty wodne i tenis.

 

Ile kosztują wakacje w Red Sea Makadi Palace?

 

Cena za 7 dni wakacji w Red Sea Makadi Palace jaką nam się udało znaleźć to już 2286 PLN za osobę za pobyt.

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Red Sea Makadi Palace w Makadi Bay.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/egipt/hurghada/makadi-bay/red-sea-makadi-palace-458104.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o Red Sea Makadi Palace

 

Hotel Red Sea Makadi Palace w Makadi Bay budzi skrajne opinie. Wśród zalet są między innymi wspaniałe wyposażenie pokoi, doskonała lokalizacja oraz urozmaicona kuchnia. Goście są również zadowoleni z przyjaźnie nastawionej obsługi. Z drugiej strony, wielu gości narzeka na częste problemy związane z Internetem oraz nieregularnie czyszczone pokoje. Średnia ocena gości wynosi 4/5. Czy Hotel Red Sea Makadi Palace jest godny polecenia? Cena zachęca.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz