Prom Teneryfa La Gomera, bilety, ceny, rejsy i rozkład w 2023 - BelSole

Prom Teneryfa La Gomera, bilety, ceny, rejsy i rozkład w 2023

La Gomera to mała wyspa w pobliżu Teneryfy na którą dostaniecie się między innymi promem. Przygotowaliśmy dla Was poradnik i odpowiemy ile kosztuje prom z Teneryfy na La Gomerę, bilety, ceny i rozkład w 2023 roku to wszystko co znajdziecie w tym artykule.

Nie ma wielu połączeń lotniczych z Polski na La Gomerę, więc trzeba sobie radzić samemu. Dlatego najlepiej wybrać prom Teneryfa La Gomera.

 

Jak dostać się z Teneryfy na La Gomera?

Jak przepłynąć z Teneryfy na La Gomerę? Wybierzcie prom, który odpływa z południa Teneryfy z Los Cristianos, płynie on do San Sebastián de La Gomera. Sama La Gomera nie jest duża, ale za to oferuje dużo pięknych widoków. Zobaczcie w jakich godzinach pływa prom oraz ile kosztuje bilet na prom na La Gomerę z Teneryfy

 

Rozkład i godziny promów Teneryfa do La Gomera

 

Promy na La Gomerę z Teneryfy nie pływają specjalnie często jak na przykład z promy Lanzarote na Fuerteventurę. Jednak znajdziecie parę ciekawych opcji w ciągu dnia. Oto pierwsza z linii która operuje na tej trasie:

Fred Olsen Express wypływa o 9:30, 16:00 i 20 z Teneryfy na La Gomerę, oraz o 7:00, 14:00 i 17:30 z La Gomery na Teneryfę. W weekendy promy te mogą mieć zmieniony rozkład. Więcej informacji znajdziecie na https://compra.fredolsen.es/

Naviera Armas wypływa z Teneryfy o 9:00, 11:30 oraz 18:00 , wraca z La Gomery na Teneryfę o 7:30, 14:30 oraz 20:30. Rozkład może się różnić w weekendy oraz od tego tutaj podanego. Więcej szczegółów znajdziecie na https://www.navieraarmas.com/

 

Ceny biletów na prom Teneryfa La Gomera

 

Bilety Teneryfa La Gomera

Ile kosztują bilety z Teneryfy na La Gomerę? Jaka jest cena? Ceny zaczynają się od 40 EUR a kończą na 60 EUR w opcjach od Basic, Optimal po Comfort. Jak widzicie bilety tanie nie są – jednak mieszkańcy mają stawki zdecydowanie niższe niż przyjezdni.

 

Gdzie kupić bilet na prom Teneryfa La Gomera

 

Gdzie kupić bilety na rejs z Teneryfy na La Gomerę? Polecamy zakupić je jednak na stronie dwóch firm: https://www.navieraarmas.com/ lub https://www.fredolsen.es/en.

Możecie to też zrobić na miejscu na wyspie, jeśli przyjdzie Wam na to ochota.

 

Ile trwa podróż z Teneryfę na La Gomera?

Podróż z Teneryfy na La Gomerę trwa tylk0 50 min. Jest więc krótsza od większości przepraw na Wyspach Kanaryjskich

Jak dalek0 jest z Teneryfy na La Gomerę?

Odległość pomiędzy tymi dwoma wyspami to tylko 26 km.

Czy można wziąć wypożyczone auto na prom Teneryfa La Gomera?

Nie sądzimy, ale to zależy od tego co podpisaliście w biurze u operatora wypożyczonego samochodu – zazwyczaj firmy wypożyczające wprost piszą o niemożności wyprowadzenia samochodu z wyspy na której pożyczyliście auto.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz