Średnia kawa ale czyste pokoje! Opinie o Hotel Mitsis Ramira Beach na Kos - BelSole

Średnia kawa ale czyste pokoje! Opinie o Hotel Mitsis Ramira Beach na Kos

Nie ma to jak uczyć się na cudzych błędach – dlatego mamy dla Was opinie o obiekcie Hotel Mitsis Ramira Beach na Kos. Znaleźliśmy różne opinie na temat tego hotelu i zrobiliśmy z nich syntezę. Zapraszamy! 

 

Hotel Mitsis Ramira Beach opinie

 

Co piszą goście z Polski o Hotelu Mitsis? Jakie są opinie? Hotel Mitsis Ramira Beach to dobrze oceniany Hotel. Obsługa hotelowa była niezwykle przyjazna według gości. Pokoje są czyste i wygodne, a recepcja dyspozycyjna 24 godziny na dobę. Hotel jest blisko do miasta Kos, co pozwala na łatwy dostęp do wielu sklepów, restauracji i atrakcji. Zaletą jest również to, że jest on położony w cichej i spokojnej okolicy. Plaża jest kamienista, ale jest czysta i zaraz obok hotelu. W hotelu jest dostępny sprzęt sportowy, takie jak rowery, boisko do piłki nożnej, korty tenisowe czy strefa jogi. Wszystko to zapewnia gościom dobre warunki do aktywnego wypoczynku.

Zalety:

  • dobre jedzenie i drinki
  • czystość w pokoju i w obiekcie hotelu
  • obsługa hotelu na najwyższym poziomie
  • blisko do miasta Kos
  • sprzęt sportowy dostępny na terenie hotelu

Wady:

  • kamienista plaża,
  • kiepska kawa

 

Więcej opinii o Hotelu Mitsis Ramira Beach w Psalidi.

 

Hotel Mitsis Ramira Beach w Psalidi

 

Hotel Mitsis Ramira Beach znajduje się w Grecji, na wyspie Kos, w mieście Psalidi. Jest to hotel pięciogwiazdkowy, który oferuje wiele atrakcji, w tym basen odkryty, życie nocne, zjeżdżalnie wodne, nurkowanie, fitness / siłownię, sport, animacje dla dorosłych, sporty wodne, windsurfing, tenis i jazdę konną.

Hotel znajduje się na plaży i jest otoczony przez bary, puby i sklepy, z którymi można się łatwo skomunikować dzięki przystankowi autobusowemu przy hotelu. Lotnisko znajduje się w odległości ok. 27 km, a miasto Kos oraz port znajdują się odpowiednio w odległości 3 km i 4 km od hotelu. Goście mają również możliwość odwiedzenia gorących źródeł, które znajdują się w odległości 7 km od hotelu.

Więcej informacji o: Hotelu Mitsis Ramira Beach w Psalidi.

 

Ile kosztują wakacje w Mitsis Ramira Beach?

 

Za 7 dni wakacji w Mitsis Ramira Beach trzeba zapłacić od 3078 PLN za osobę. 

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Mitsis Ramira Beach w Psalidi.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/grecja/kos/psalidi/mitsis-ramira-beach-472928.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o Mitsis Ramira Beach

 

 

Zobacz także:

 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz