Ubezpieczenie podróżne Cypr, ile kosztuje ubezpieczenie zdrowotne na Cypr? Cena 2023 - BelSole

Ubezpieczenie podróżne Cypr, ile kosztuje ubezpieczenie zdrowotne na Cypr? Cena 2023

Wybierając się na Cypr może warto pomyśleć o ubezpieczeniu podróżnym. Niektórzy zastanawiają się jednak ile takie ubezpieczenie podróżne na Cypr kosztuje, zdrowotne, turystyczne – jak zwał tak zwał, ale jaka jest cena ubezpieczenia podróżnego na Cypr – odpowiemy Wam w tym konkretnym i wolnym od sponsorów tekście 🙂

Czy trzeba ubezpieczenie na Cypr? Czy warto?

 

Cypr to piękne miejsce, pełne interesujących miejsc – jednak żeby mieć głowę podczas wakacji na Cyprze spokojną może warto wykupić ubezpieczenie turystyczne? Odpowiemy Wam ile kosztuje ubezpieczenie podróżne na Cypr i czy warto je kupić w 2023 roku. Ceny za takie ubezpieczenia nie są wysokie, jednak trzeba wiedzieć gdzie je kupić. Ceny zależne są od: kwoty ubezpieczenia, dodatków, wieku osoby, tego czy jest przewlekle chora i tego czy zamierzacie uprawiać jakieś ekstremalne lub mniej ekstremalne sporty.  Poniżej znajdziecie ceny przykładowego ubezpieczenia na Cypr

 

Cena ubezpieczenia zdrowotnego na Cypr

 

Najniższe ceny za ubezpieczenie podróżne na Cypr udało nam się znaleźć na stronach ubezpieczycieli lub na porównywarkach. Najwyższe były na stronach biur podróży i linii lotniczych – były one czasami nawet 10 krotnie wyższe niż te bezpośrednio u ubezpieczyciela. Oto przykładowe najniższe ceny jakie nam udało się znaleźć za ubezpieczenie podróżne na Cypr: Za osobę w wieku 30 lat, na wakacje o długości 7 dni (cel:wypoczynek) zapłacicie tylko 27,59 PLN za najtańszą ofertę, kwota ubezpieczenia wyniesie 94 030 PLN.

 

Przykładowe ceny ubezpieczenia podróżnego, zdrowotnego i turystycznego na Cypr w 2023

Cena ubezpieczenia podróżnego na Cypr Koszty leczenia Firma
27,59 PLN do 94 030 PLN  Signal Iduna
33 PLN do 100 000 PLN Proama
36,45 PLN do 200 000 PLN AXA
48,50 PLN do 300 000 PLN Generali
52,87 PLN do 188 060 PLN Signal Iduna
35,35 PLN do 150 000 PLN PZU

Jeśli dodatkowo na przykład zaznaczycie nurkowanie w kalkulatorze ubezpieczeń, koszt ubezpieczenia skoczy do góry o około 20 PLN.

 

Cena ubezpieczenia zdrowotnego na Cypr

Cena ubezpieczenia na Cypr zależy od:

  • Ilości dni na jakie lecicie na wakacje na Cypr
  • Kwoty ubezpieczenia 
  • Dodatków takich jak NNW i innych
  • Wieku osoby ubezpieczanej
  • Typów aktywności na miejscu
  • Chorób przewlekłych ubezpieczonego

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz