BRUD i piękne widoki? Opinie o Hotel Bali Beach Sofia Village (Kreta) - BelSole

BRUD i piękne widoki? Opinie o Hotel Bali Beach Sofia Village (Kreta)

Oto przed Wami opinie o Hotel Bali Beach Sofia Village na Krecie. Zobaczcie jakie wady i zalety opisali goście jednego z portali na temat tego hotelu. Hotel Bali Beach Sofia Village, czy warto? Zobaczcie!

 

Hotel Bali Beach Sofia Village opinie

 

Opinie o hotelu Bali Beach & Sofia Village jest zróżnicowana. Zalety hotelu to przede wszystkim jego lokalizacja, znajdująca się bezpośrednio nad morzem i blisko plaży, ładne widoki oraz baseny. Goście cenią również okoliczne knajpki, w których można zjeść bardzo smaczne jedzonko. Niestety, wadami tego obiektu są bardzo złe warunki panujące w pokojach, często niezadowalające wyżywienie i jego przetworzenie, słaba jakość usług telewizji satelitarnej i Internetu oraz brak wody gazowanej. Brud panujący w pokojach i brak zaangażowania pracowników hotelu przy sprzątaniu jest również wadą, której nie można pominąć w ocenie tego obiektu. 

Więcej opinii o Hotelu Bali BeachSofia Village w Bali.

 

Hotel Bali Beach Sofia Village w Bali

 

Hotel Bali Beach & Sofia Village usytuowany jest w pięknej wiosce Bali na greckiej wyspie Kreta. Znajduje się 30km od Rethymno i 50km od lotniska w Heraklionie-HER, na powierzchni 11000m2. Goście hotelu mogą cieszyć się pięknymi widokami, jak również 3 basenami, restauracjami i barami na terenie hotelu. Okolica oferuje wiele tradycyjnych tawern, sklepików i kawiarni, co czyni to miejsce doskonałym na spokojny wypoczynek z dala od wielkich kurortów. Goście hotelu mają również dostęp do wielu atrakcji, takich jak odkryty basen, nurkowanie, sport i sporty wodne.

 

Ile kosztują wakacje w Bali Beach Sofia Village?

 

Minusy tego hotelu na pewno przykrywa fakt, że wakacje w Hotelu Beach Bali Sobia Village kosztują już od 2192 PLN za osobę za 7 dni. Warto więc przemyśleć wakacje w tym obiekcie.

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Bali Beach Sofia Village w Bali.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/grecja/kreta/bali/bali-beach-sofia-village-753416.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o Bali Beach Sofia Village

 

Hotel Bali Beach oferuje sporo dodatkowych atrakcji, piękne widoki no i niestety niektórzy z gości skarżyli się na czystość w pokojach. Czy należy się martwić? Warto przejrzeć wszystkie opinie na temat tego hotelu dla pewności.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz