Czy Sylwester 2021 2022 w Rzymie się odbędzie? Czy będzie odwołany? - BelSole

Czy Sylwester 2021 2022 w Rzymie się odbędzie? Czy będzie odwołany?

Sytuacja w Rzymie związana z pandemią się ciągle pogarsza i należy zastanowić się czy Sylwester w Rzymie się odbędzie, czy może będzie lub jest odwołany?

Sylwester w Rzymie 2021, czy jest odwołany?

Pandemia pokomplikowała plany już w 2020 roku w Rzymie, pytanie czy się to powtórzy? Czy Sylwester w Rzymie się odbędzie? Wszystko wskazuje na to, że samo miasto nie zorganizuje oficjalnie żadnego dużego koncertu pod swoimi skrzydłami.

„Jest bardzo prawdopodobne, że nie będzie wydarzeń, które stworzyłyby tłumy, ponieważ na tym etapie mogłoby to być nierozważne”.

Powiedział burmistrz Rzymu Gualtieri

Nie oznacza to jednak, że nie będzie można się bawić w Sylwestra w Rzymie – często ludzie samo spontanicznie organizują się w najbardziej atrakcyjnych turystycznie i społecznie miejscach. Piazza Venezia, Plac Świętego Piotra czy Circus Maximus może być miejscem w które powinniście się kierować. Pamiętajcie jednak by uważać i dbać o bezpieczeństwo jeśli wybierzecie się na nieoficjalną imprezę Sylwestrową w Rzymie.

Poczytajcie więcej o Sylwestrze i zwyczajach we Włoszech.

 

Sylwester w Rzymie, czy się odbędzie czy nie, to piękne miasto

Warto po prostu skorzystać z klimatu Rzymu podczas Sylwestra i przejść się po tym pięknym mieście. Idźcie na zakupy w Rzymie lub zjedzcie pyszny włoski obiad.

Trzymamy kciuki za dobrą zabawę na imprezie Sylwestrowej w Rzymie w 2021 i 2022, żeby się odbyła i żebyście byli bezpieczni!

Zobacz także:

 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz