Czy Tunezja jest otwarta w 2022? Zasady wjazdu do Tunezji - BelSole

Czy Tunezja jest otwarta w 2022? Zasady wjazdu do Tunezji

Dwa lata pandemii śmiertelnego koronawirusa bardzo mocno wpłynęły na sposób w jaki podróżujemy po świecie. Wjazd do wielu krajów jest mocno utrudniony, a do niektórych wręcz niemożliwy. A jak sprawy mają się z podróżowaniem do Tunezji? Czy można lecieć do Tunezji w 2022?

Podróż do Tunezji – czy kraj jest otwarty?

Mamy świetną wiadomość dla tych, którzy chcieliby odwiedzić Tunezje i trochę odpocząć, np. <link>nurkując wśród pięknych tunezyjskich raf koralowych</link>.  Tunezja jest otwarta! Istnieją jednak pewne restrykcje dotyczące wjazdu do Tunezji.

Tunezja a restrykcje w związku z walką z COVID 19.

 

Czy trzeba być zaszczepionym żeby lecieć do Tunezji?

Aby wjechać do Tunezji i uniknąć 14 dniowej kwarantanny, należy spełnić pewne warunki. Najważniejszy z nich, to konieczność bycia zaszczepionym. Za zaszczepione uważa się osoby, które 28 dni przed przyjazdem przyjęły preparat firmy Janssen, lub 14 dni przed przyjazdem przyjęły preparaty innych firm.

 

Czy żeby wjechać do Tunezji trzeba robić test na koronawirusa?

Aby wjechać do Tunezji, należy okazać negatywny wynik testu na COVID 19. Z tego obowiązku zwolnione są dzieci do 6 roku życia.

 

Czy w Tunezji trzeba nosić maseczki?

Tak, w Tunezji maseczki należy nosić w miejscach publicznych, a także w środkach transportu. Również z tego obowiązku zwolnione są dzieci do 6 roku życia.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz