Czy w Tunezji trzeba nosić maseczki? Obostrzenia COVID 19 w Tunezji - BelSole

Czy w Tunezji trzeba nosić maseczki? Obostrzenia COVID 19 w Tunezji

W związku z epidemią COVID 19 noszenie maseczek stało się integralną częścią życia każdego odpowiedzialnego obywatela. Obok zachowania dystansu, częstej dezynfekcji oraz regularnego przyjmowania szczepionek, jest to jeden z głównych środków zapobiegających rozprzestrzenianiu się zarazy m.in. na naszych kochanych seniorów. Czy jest obowiązek noszenia maseczek w Tunezji? Czy noszenie maseczek w Tunezji jest obowiązkowe?

Maseczki ochronne w Tunezji – walka z COVID w Tunezji

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich ceniących sobie bezpieczeństwo sanitarne czytelników, którzy wybierają się do Tunezji. W Tunezji jest obowiązek noszenia maseczek chroniących przed koronawirusem. W Tunezji trzeba nosić maseczki. Aby maseczka chroniła nas i naszych najbliższych przed COVID 19 w Tunezji, musi dokładnie zasłaniać nasze usta i nos. W Tunezji nie ma mowy o noszeniu maseczki np. na brodzie! Maski należy nosić we wszystkich miejscach publicznych, a także w środkach transportu zbiorowego. Jeżeli tego nie robimy, to narażamy się na szereg nieprzyjemności, zaczynając na pouczeniu, a na aresztowaniu kończąc. Nie warto psuć sobie wakacji przez brak maseczki!

 

Jaką maseczkę zabrać do Tunezji?

Tunezyjskie prawo nie określa jaką maseczką powinniśmy zasłaniać nasze usta i nos. W Tunezji nie jest konieczne noszenie maseczek ze specjalnymi filtrami. Do Tunezji można zabrać więc dowolną maseczkę.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz