Czy w Szwajcarii jedzą koty? Czy Szwajcarzy jedzą psy? - BelSole

Czy w Szwajcarii jedzą koty? Czy Szwajcarzy jedzą psy?

Lokalna kuchnia to często jeden z głównych powodów, dla których decydujemy się odwiedzić dany zakątek świata. Prawie każda nacja na świecie posiada charakterystyczne dla siebie potrawy, które zachwycają przyjezdnych. Zachwycają, zadziwiają albo… obrzydzają. Na mieście krążą plotki, że w nie tak odległej, zarówno kulturowo oraz geograficznie, Szwajcarii jada się, tak kochane przez ludzi, psy i koty. Czy to prawda, że w Szwajcarii je się czworonogi?

 

Czy w Szwajcarii jedzą psy i koty? Psy i koty w kuchni szwajcarskiej

koty Apulia

Jedzenie psów i kotów kojarzy się nam zazwyczaj z praktykami fanów satanistycznej muzyki heavy metal, Chińczykami i innymi społecznościami, na które należy patrzeć z pewną dawką ostrożności. Czy jest więc możliwe, że w tak wysoce cywilizowanym kraju jak Szwajcaria jada się psy i koty? Jeżeli kochacie pieski i kotki, to lepiej nie czytajcie dalej, gdyż zawarte w tym artykule informacje mogą zmrozić Wam krew w żyłach!

 

Czy w Szwajcarii je się mięso z psów? Czy je się mięso z kotów?

W położonej w samym sercu cywilizowanej Europy Szwajcarii jada się psy i koty. Najczęściej są one częścią bożonarodzeniowych posiłków spożywanych przez Szwajcarów. Podaje się najczęściej w formie pasztetu, bitek lub kiełbasek.

 

Czy w Szwajcarii można jeść mięso z psa lub kota? 

 

Jak się okazuje, na spożywanie psiny i kociny pozwala szwajcarskie prawo. Jedzenie psów i kotów jest w Szwajcarii legalne.

 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz