Czy w Tunezji jest koronawirus? Covid 19 w Tunezji

W ciągu ostatnich lat COVID 19 stał się smutnym elementem codzienności w większości krajów na świecie. Nic więc dziwnego, że planując wakacje, myślimy o miejscach w których panika i restrykcje związane ze śmiertelnym koronawirusem są mniej odczuwalne niż w Polsce. Czy w Tunezji jest COVID 19? Jak wygląda sytuacja epidemiczna w Tunezji w 2022 roku?


Koronawirus w Tunezji – czy jest i zabija? Epidemia COVID 19 w Tunezji

Niestety, wyjeżdżając do Tunezji nie uciekniemy przed COVIDEM i związanym z nim restrykcjami. COVID 19 jest Tunezji. Koronawirus jest w Tunezji. W momencie pisania tego artykułu w Tunezji wykryto ponad 800 000 zakażeń koronawirusem. W Tunezji COVID 19 doprowadził do ponad 25 000 zgonów i liczba ta cały czas rośnie. Ofiarami wirusa padają zarówno Tunezyjczycy, jak i odwiedzający kraj turyści, również ci z Polski.

 

Czy w Tunezji jest omikron?

W Tunezji wystąpiły wszystkie najpopularniejsze warianty COVID 19, w tym bardzo niebezpieczna odmiana omikron. Omikron jest w Tunezji!

 

Jakie restrykcje związane z koronawirusem są w Tunezji? Obostrzenia w Tunezji

Obecnie w Tunezji konieczne jest noszenie maseczki w przestrzeniach publicznych oraz w komunikacji. Należy stosować się do ratującej życie tysięcy ludzi zasady DDM – dystans, dezynfekcja, maseczka! Aby wjechać do Tunezji należy być zaszczepionym oraz przetestowanym. Warto również wykupić ubezpieczenie podróżne uwzględniające leczenie COVID 19 zagranicą!

Zobacz także:

Dodaj komentarz