Hotel Gouves Bay, Kreta OPINIE. Piękne widoki i dużo schodów? - BelSole

Hotel Gouves Bay, Kreta OPINIE. Piękne widoki i dużo schodów?

Oto przed Wami opinie na temat Hotelu Gouves Bay, przygotowaliśmy zbiór najczęściej wymienianych wad i zalet Gouves Bay na Krecie. Dodatkowo przeczytacie ile kosztują wakacje w Gouves Bay oraz przedstawimy najważniejsze informacje na temat hotelu.

 

Hotel Gouves Bay opinie

 

Oto synteza opinii gości Hotelu Gouves Bay na Krecie, wybraliśmy te najpopularniejsze:

Gouves Bay to wyjątkowy hotel z wyjątkowymi widokami na morze. Pokoje są urządzone zgodnie z najnowszymi trendami, są komfortowe i przestronne. Personel jest bardzo uprzejmy i profesjonalny, zawsze chętny do pomocy. Dodatkowo, hotel oferuje wiele atrakcji, takich jak basen, spa i restauracja. Jedną z niewielu wad jest to, że do niektórych pokoi w hotelu trzeba przejść przez kilka klatek schodowych, co może być uciążliwe dla osób o słabszym zdrowiu.

Podsumowując, Gouves Bay to idealne miejsce, aby spędzić niezapomniane wakacje. Udogodnienia, wyposażenie i profesjonalny personel sprawiają, że każdy pobyt tutaj będzie wyjątkowy. Jednakże, osoby, które mają problemy z chodzeniem, powinny brać pod uwagę fakt, że w niektórych pokojach trzeba pokonać kilka schodów.

 

Więcej opinii o Hotelu Gouves Bay na Krecie.

 

Hotel Gouves Bay na Krecie

 
Gouves Bay to hotel usytuowany w spokojnej miejscowości Kato Gouves na greckiej wyspie Kreta. Obiekt oferuje wysoki standard oraz szeroki wybór atrakcji, w tym basen odkryty, życie nocne, nurkowanie, fitness / siłownia, sport, animacje dla dorosłych, sporty wodne, windsurfing, rowery i jazdę konną. Goście chwalą hotel za jego kameralny charakter, położenie w spokojnej okolicy i duży wybór aktywności. W pobliżu znajduje się wiele tawern i sklepów, a transfer z lotniska trwa bardzo krótko. Hotel zapewnia również wygodne i czyste pokoje, smaczne jedzenie oraz miłą obsługę. Jest to idealne miejsce dla par, grup znajomych oraz rodzin z dziećmi.

Więcej informacji o: Hotelu Gouves Bay, Kreta

 

Ile kosztują wakacje w Gouves Bay?

 

Ceny wakacji w Hotelu Gouves Bay, zaczynają się już od 2 408 PLN za osobę. 

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu Gouves Bay, Kreta.

Zdjęcie i opinie pochodzą z:: https://www.wakacje.pl/oferty/grecja/kreta/kato-gouves/gouves-bay-736098.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o Gouves Bay

 

Jak widzicie opinie są raczej pozytywne, minusy są raczej niszowe (jednak ważne) oraz nie powinny przeszkadzać większości gości. 

 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz