Ile kosztuje bilet do Warner Bros Studio w Londynie? Harry Potter, Londyn - bilety cena 2023 - BelSole

Ile kosztuje bilet do Warner Bros Studio w Londynie? Harry Potter, Londyn – bilety cena 2023

Warner Bros Studio, czyli studio w którym możecie odkryć kulisy produkcji Harry’ego Pottera. Odpowiemy Wam ile kosztuje bilet do Warner Bros Studio w Londynie, jakie są ceny biletów w 2023 by zobaczyć to studio gdzie był kręcony Harry Potter. Zapraszamy!

Zanim powiemy Wam ile kosztuje wstęp do Studia z Harrym Potterem w Londynie, trzy zdania wstępu.

Warner Bros Studio w Londynie to miejsce, w którym można odkryć kulisy produkcji jednych z najbardziej znanych filmów w historii kina. Studio to mieści się w Watford, na przedmieściach Londynu, i zajmuje obszar ponad 80 hektarów. W Warner Bros Studio można zobaczyć wiele oryginalnych rekwizytów i kostiumów z filmów z serii „Harry Potter”. Do tego wszystkiego wiele jest tutaj zachowanych scen, między innymi znajdziecie tutaj Bank Gringota, Zakazany Las, Główną Salę Hogwartu, Platformę 9 i 3/4 czy ulicę pokątną. Studio oferuje również interaktywne atrakcje, takie jak symulacja lotu na miotle. Na terenie studia znajduje się również kawiarnia, w której można skosztować słynnej maszynki do lodów lub ciepłej czekolady z dodatkiem masła orzechowego, popularnej w świecie Harry’ego Pottera.

 

Ceny biletów do Warner Bros Studio w Londynie

 

Ceny biletów do Warner Bros Studio w Londynie zależą od terminu i rodzaju wizyty. 

W 2023 roku, ceny biletów dla przykładu w lipcu wynoszą 51,50 GBP za bilet dla osoby dorosłej, 40 GBP dla dziecka (5 – 15) oraz 0 GBP dla młodszych dzieci.

Istnieją również różne opcje biletów, takie jak rodzinny, dodatki do biletów (na przykład popołudniowa herbatka, parking czy przewodnik audio). Dla przykładu bilet rodzinny to koszt 160 GBP (2+2), popołudniowa herbatka 70 GBP, parking priorytetowy 10 GBP.

 

Ceny biletów do Warner Bros, podsumowanie

 

Warner Bros Studio w Londynie to idealne miejsce dla fanów filmu, którzy chcą poczuć się jak w magicznym świecie z książek J.K. Rowling, a jednocześnie poznać kulisy produkcji filmowej. Sama wizyta tania nie jest, ale zapewne jest tego warta dla każego miłośnika czarodziejów!

Studio oferuje różnego rodzaju wycieczki i atrakcje dla dzieci i dorosłych, a bilety można zarezerwować online lub na miejscu. Jednak najlepiej kupić go wcześniej online, bo kolejki do Studia Herryego Pottera są bardzo duże – bilety wykupione są często na 2 – 3 miesiące na przód.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz