Ile kosztuje ubezpieczenie podróżne do Czarnogóry? Cena w 2023 roku. Ubezpieczenie turystyczne i zdrowotne - BelSole

Ile kosztuje ubezpieczenie podróżne do Czarnogóry? Cena w 2023 roku. Ubezpieczenie turystyczne i zdrowotne

Ile kosztuje ubezpieczenie podróżne do Czarnogóry w 2023?. To pytanie zadaje sobie wielu turystów odwiedzających ten kraj. Dlatego w tym artykule sprawdzimy ceny ubezpieczenia turystycznego do Czarnogóry w 2023 roku. Przeanalizujemy, jak wygląda kwestia ubezpieczenia turystycznego i zdrowotnego, a także wyjaśnimy, od czego zależy cena ubezpieczenia podróżnego do Czarnogóry w 2023 roku. 

Ubezpieczenie turystyczne i zdrowotne Czarnogóra 2023 – dlaczego warto je mieć?

Zanim odpowiemy na pytanie, ile kosztuje ubezpieczenie podróżne do Czarnogóry, rozważmy, dlaczego w ogóle powinno się je wykupić. Odpowiedź na to pytanie jest prosta – Czarnogóra nie należy do Unii Europejskiej, więc nie działa tam Ekuz. Oznacza to, że za pomoc lekarską należy zapłacić z własnej kieszeni.  

Ile kosztuje ubezpieczenie podróżne do Czarnogóry. Cena ubezpieczenia turystycznego Czarnogóra 2023 – od czego zależy 

Pora już przejść do najważniejszej kwestii i rozważyć, ile kosztuje ubezpieczenie podróżne do Czarnogóry. Cena ubezpieczenia turystycznego w Czarnogórze 2023 roku zależy od wielu czynników. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują pakiety różniące zawartością, a przede wszystkim wysokością maksymalnych kosztów leczenia i stawką NNW. 

Ile kosztuje najtańsze ubezpieczenie podróżne do Czarnogóry w 2023 roku? Obecnie jest to kwota około 4 złotych dziennie od osoby. W tym wypadku, w zależności od ubezpieczyciela, koszty leczenia wynoszą poniżej 100 tysięcy złotych, a NNW waha się od 10 do 50 tysięcy złotych. 6-7 złotych dziennie to cena ubezpieczenia podróżnego do Czarnogóry w 2023, która obejmuje koszty leczenia na poziomie 150-200 tysięcy złotych. Ile natomiast kosztuje ubezpieczenie turystyczne do Czarnogóry w 2023 roku dla osób planujących uprawianie sportów ekstremalnych? W tym wypadku cena ubezpieczenia turystycznego do wynosi od około 13 do przeszło 30 złotych dziennie. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz