Ile kosztuje ubezpieczenie podróżne do Maroko? Cena 2023. Zdrowotne i turystyczne online - BelSole

Ile kosztuje ubezpieczenie podróżne do Maroko? Cena 2023. Zdrowotne i turystyczne online

Maroko to jedno z nowych odkryć wśród Polaków jeśli chodzi o podróże. Jednak lecąc do Maroko, pozostaje zadać pytanie ile kosztuje ubezpieczenie podróżne do Maroko, ile kosztuje zdrowotne lub turystyczne ubezpieczenie. Jaka jest cena w 2023? Odpowiemy gdzie kupić online ubezpieczenie do Maroko oraz gdzie tanio je dostać. Koniec wpisywania ubezpieczenie podróżne Maroko forum – tutaj się dowiecie wszystkiego.

Pamiętajcie, że tekst ten powstał BEZ współpracy z biurami ubezpieczycieli oraz porównywarkami! Jest więc w pełni wolny od linków i promocji 🙂 Staraliśmy się zachować obiektywność.

 

Maroko ubezpieczenie zdrowotne cena

 

Ile kosztuje ubezpieczenie zdrowotne do Maroko? Cena takiego ubezpieczenia podróżnego zależy od kilku czynników i nie zawsze jest taka sama. Podstawą wyceny ubezpieczenia turystycznego jest kwota ubezpieczenia, im jest ona wyższa tym oczywiście ubezpieczenie będzie droższe. Zazwyczaj przy kupnie takiego ubezpieczenia kwota leczenia jest predefiniowana. Kolejnym czynnikiem jest jest oczywiście długość podróży i rodzaje aktywności jakie będziecie na wakacjach uprawiać. Sporty takie jak jazda quadem, nurkowanie czy windsurfing mogą być traktowane przez ubezpieczyciela jako sporty ekstremalne i trzeba wykupić na nie specjalne droższe ubezpieczenie. Zazwyczaj jest ono 2 razy droższe. Ważny jest też wiek osoby ubezpieczonej oraz czy jest przewlekle chora. Cena za dzień ubezpieczenia w Maroko zaczyna się od 4 – 5 PLN za dobę przy krótkim wyjeździe i od około 30 PLN za 7 dni przy kwocie ubezpieczenia od 90 000 PLN. Oczywiście mówimy o średniej. 

Oto przykładowe kwoty ubezpieczenia turystycznego do Maroko dla osoby około 30 roku życia (cel wycieczki: wypoczynek) na 7 dni:

Cena ubezpieczenia podróżnego do Maroko Koszty leczenia Firma
27,54 PLN do 93 676 PLN  Signal Iduna
33 PLN do 100 000 PLN Proama
36,45 PLN do 200 000 PLN AXA
50 PLN do 300 000 PLN Generali
52,79 PLN do 187 352 PLN Signal Iduna
35,35 PLN do 150 000 PLN PZU

Podsumowanie: Ile więc kosztuje ubezpieczenie podróżne do Maroko? Jak widać więc, tygodniowy wyjazd do Maroko niesie ze sobą cenę ubezpieczenia podróżnego na poziomie około 30 PLN za osobę. Jeśli chcecie lecieć tylko na dzień, to stawka ta wyniesie pomiędzy 4 a 5 PLN za dobę ubezpieczenia. Kwota leczenia takiego ubezpieczenia wynosi od 80 000 PLN do nawet 300 000 PLN w zależności od wybranej opcji.

 

Tanie ubezpieczenie podróżne do Maroko

 

W zasadzie większość ofert stanowi raczej niewielki koszt w porównaniu do kosztów całej wycieczki. Najtańsze oferty jednak znaleźliśmy na porównywarkach oraz bezpośrednio na stronie ubezpieczyciela. Jeśli więc szukacie taniego ubezpieczenia podróżnego do Maroko, tam powinniście szukać. Najdroższe miejsca to strony linii lotniczych oraz biur podróży. Ceny są kilkukrotnie wyższe niż bezpośrednio u ubezpieczyciela. Czy warto kupić takie ubezpieczenie? Musicie sobie sami odpowiedzieć na to pytanie, jednak przy takim koszcie, według nas lepiej dmuchać na zimne i na wszelki wypadek kupić ubezpieczenie podróżne do Maroko.

Cena ubezpieczenia zdrowotnego do Maroko

 

Zależy ona głównie więc od takich czynników jak:

  • Ilości dni na jakie lecicie na wakacje do Maroko
  • Kwoty ubezpieczenia 
  • Dodatków takich jak na przykład NNW
  • Wieku osoby ubezpieczanej
  • Typów aktywności na miejscu, czy będziecie uprawiać sporty
  • Chorób przewlekłych ubezpieczonego

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz