Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Antalya? Wypożyczalnia samochodów w Antalya - najważniejsze informacje  - BelSole

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Antalya? Wypożyczalnia samochodów w Antalya – najważniejsze informacje 

Antalya to jedno z najważniejszych turystycznych miast Turcji, a wiele osób odwiedzających to miasto stawia sobie za  cel również zwiedzenie tej części wybrzeża. Część z nich zastanawia się, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Antalya. W tym artykule odpowiemy na to i inne pytania. 

 

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Antalya?

 

Zacznijmy od odpowiedzi na najważniejsze pytanie – ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Antalya? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba pamiętać, że wypożyczalnie samochodów w Antalya oferują turystom pokaźną flotę pojazdów, a im wyższa klasa auta, tym bardziej wzrasta jego cena. Antalya jest również odwiedzana przez turystów głównie w okresie wakacyjnym, dlatego łatwo się domyślić, że ceny w sezonie są nieco wyższe niż w innych miesiącach. Odpowiedź na pytanie “ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Antalya” rozważmy więc na przykładzie cen w marcu i lipcu.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Antalya w marcu. Okazuje się, że jest naprawdę tanio. Najmniejsze, czteroosobowe mini w wersji podstawowej można znaleźć już za nieco ponad 200 złotych tygodniowo, czyli zaledwie około 28 złotych dziennie. Opłata za większe pojazdy, takie jak suvy czy minivany w marcu jest tylko niewiele wyższa i średnio kształtuje się w granicach 250-400 złotych tygodniowo. Odpowiadając na pytanie, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Antalya poza sezonem, możemy więc z czystym sumieniem napisać, że jest tanio. 

Zobaczmy teraz, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Antalya w lipcu. Różnica względem cen poza sezonem turystycznym jest tu bardzo wyraźna. Najtańsze i najmniejsze mini kosztują to tygodniowy koszt około 1000-1100 złotych tygodniowo. Z kolei za pojazdy wyższej klasy lub te o większej pakowności, należy zapłacić w granicach 1300-1500 złotych tygodniowo. 

Skoro już wiadomo, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Antalya, warto zastanowić się także nad tym, gdzie szukać właściwych ofert. Z pomocą przychodzą tu internetowe porównywarki cen, z których korzystają setki tysięcy turystów z całego świata. Link do polecanej przez nas znajdziecie tutaj.

 

Wypożyczalnia samochodów Antalya – co warto wiedzieć? 

Skoro już wiesz, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Antalya, warto zwrócić uwagę na jeszcze kilka aspektów. Pamiętaj, że poszczególne wypożyczalnie samochodów w Antalya różnie podchodzą do kwestii ubezpieczeń, a przedstawiona powyżej cena podstawowa może obejmować tylko jego ograniczony zakres. Częstą praktyką jest to, że większa ochrona wymaga dopłaty w kwocie kilkudziesięciu do kilkuset złotych, w zależności od długości najmu i klasy samochodu. Jeżeli chcesz wyposażyć wynajmowany pojazd w fotelik dla dziecka, również powinieneś liczyć się z dodatkowym wydatkiem. Na koniec warto pamiętać, że sporo wypożyczalni pobiera od swoich klientów kaucje zwrotne.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz