Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Sarandzie? Wypożyczalnia samochodu w Sarandzie - BelSole

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Sarandzie? Wypożyczalnia samochodu w Sarandzie

“Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Sarandzie” – to pytanie zadaje sobie wielu turystów odwiedzających to malownicze albańskie miasto. W samej Sarandzie, jak i w jej okolicach znajduje się wiele przyciągających uwagę atrakcji turystycznych, a najłatwiejszym sposobem dotarcia do nich jest właśnie samochód. Z tego powodu sprawdzimy, jak działają wypożyczalnie samochodów w Sarandzie i rozstrzygniemy, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Sarandzie. 

 

Wypożyczalnia samochodu w Sarandzie – co warto wiedzieć? 

 

Zanim odpowiemy na pytanie, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Sarandzie, przyjrzyjmy się innym praktycznym kwestiom związanym z wynajmem. Wypożyczalnie samochodu w Sarandzie udostępniają swoim klientom różne standardy i wersje pojazdów. Możemy wypożyczyć zarówno małe i dostosowane do jazdy miejskiej 4-osobowe mini, jak i większe mini vany i suvy przydatne podczas wyjazdów całej rodziny lub większej paczki znajomych. Istotną kwestią jest również fakt, że poszczególne wypożyczalnie samochodów w Sarandzie odmiennie podchodzą do kwestii ubezpieczeń – w niektórych przypadkach cena końcowa zawiera pełen pakiet, w innych natomiast dodatkowe ubezpieczenie należy zaznaczyć osobno. Warto również pamiętać, że wyposażenie samochodów w Sarandzie można określić jako podstawowe, a chcąc dokupić fotelik dla dziecka lub nawigację GPS trzeba dopłacić kilkaset złotych. 

Gdzie zatem sprawdzić, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Sarandzie i znaleźć najlepszy pojazd? Wygodną i prostą opcją są tu internetowe porównywarki, dostępne również w języku polskim. Korzystając z tego narzędzia będziemy mogli szybko porównać ofertę różnych wypożyczalni, a odpowiednio dopasowane filtry szybko zawężą grono poszukiwań i pomogą w wyborze samochodu, który będzie zgodny z naszymi wymaganiami. 

 

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Sarandzie? 

 

Możemy teraz przejść do fundamentalnego pytania – ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Sarandzie. Trzeba tu pamiętać, że ceny różnią się w zależności od pory roku, osiągając swój szczyt latem. Zacznijmy od tego, ile kosztuje wynajęcie samochodu w Sarandzie w pełni sezonu turystycznego, a więc w lipcu. Najtańsze i najmniejsze smarty znajdziemy w kwocie około 1600 złotych za tydzień (około 228 złotych dziennie). Droższe suvy i minivany to koszt oscylujący w granicach 2500-4000 złotych tygodniowo. 

Natomiast ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Serandzie poza sezonem, np. w marcu? Jeżeli odwiedzacie Albanię w tym okresie możecie zaoszczędzić całkiem sporo. Poza sezonem turystycznym, najtańsze pojazdy typu mini można wypożyczyć za około 500-600 złotych tygodniowo. Z kolei większe pojazdy typu kombi lub suv są zazwyczaj dostępne w przedziale cenowym 850-1050 złotych. Teraz już wiesz, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Serandzie. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz