Muzeum Maszyn Erotycznych w Pradze, cena 2023. Ile kosztują bilety, jakie są godziny otwarcia?  - BelSole

Muzeum Maszyn Erotycznych w Pradze, cena 2023. Ile kosztują bilety, jakie są godziny otwarcia? 

Na całym świecie znajdują się muzea, które zdecydowanie odbiegają od standardowych wyobrażeń turystów. Jednym z nich jest z pewnością Muzeum Maszyn Erotycznych w Pradze. W naszym materiale przybliżymy najważniejsze informacje na temat tego miejsca. Ile kosztuje bilet do Muzeum Maszyn Erotycznych w Pradze? Jakie są jego godziny otwarcia? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego materiału. 

 

Ile kosztują bilety do Muzeum Maszyn Erotycznych w Pradze? 

 

Zanim przejdziemy do najważniejszej części artykułu i podamy cenę biletu do Muzeum Maszyn Erotycznych w Pradze w 2023 roku, przybliżymy kilka faktów na temat tego miejsca. 

Muzeum Maszyn Erotycznych w Pradze zostało uruchomione w 2001 roku i mieści się w trzypiętrowym budynku w pobliżu ścisłego centrum Pragi. Na powierzchni wynoszącej około 600 m2 zgromadzono około 350 eksponatów, w tym między innymi: archaiczne wibratory i przyrządy służące do stymulacji, pasy cnoty, czy stroje wywodzące się z różnych epok. Najstarsze mieszczące się w muzeum eksponaty pochodzą z początków XVI wieku. 

Wyposażeni w te informacje, możemy przejść do najważniejszego zagadnienia artykułu – ile kosztują bilety do Muzeum Maszyn Erotycznych w Pradze. Ceny w 2023 roku prezentują się następująco:

  • Bilet normalny – 300 koron czeskich (około 58,70 złotych) 
  • Bilet ulgowy (zniżki obejmują studentów z aktualną legitymacją) – 200 koron czeskich (około 39,15 złotych) 
  • Bilety grupowe, w przypadku zakupu przynajmniej 10 wejściówek – również 200 koron czeskich za osobę. 

Zobacz też 18 najlepsze atrakcje, Praga i okolice. Co zobaczyć w Pradze? Turystyczne i nietypowe miejsca.

W kontekście cen do Muzeum Maszyn Erotycznych w Pradze warto również pamiętać, że wstęp do placówki jest możliwy tylko w wypadku osób pełnoletnich. Na sam koniec sprawdźmy jeszcze, jakie są godziny otwarcia Muzeum Maszy Erotycznych w Pradze. Jest ono czynne codziennie od 10:00 do 23:00.

Teraz już wiesz, ile kosztują bilety do Muzeum Maszyn Erotycznych w Pradze. Tylko od Ciebie zależy, czy dodasz to miejsce do swojego planu wizyty w stolicy Czech.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz