Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Side? Wypożyczalnia samochodów w Side - BelSole

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Side? Wypożyczalnia samochodów w Side

Side to popularne miasto turystyczne znajdujące się na południowym wybrzeżu Turcji. Cały ten region pełen jest wartych uwagi miejsc, dlatego wielu turystów zakwaterowanych w Side postanawia zwiedzić okolicę samochodem. Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Side? – często pytają osoby planujący urlop w tym mieście. W tym artykule sprawdzimy najważniejsze informacje na temat wypożyczalni samochodów w Side. 

 

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Side?  

 

Odpowiedź na pytanie “ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Side” nie jest taka prosta. Wypożyczalnie samochodów w Side dysponują całkiem sporą flotą pojazdów, a ceny różnią się w zależności od ich klasy i wielkości. To, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Side wygląda też inaczej w sezonie letnim i poza nim. 

Zacznijmy od tego pierwszego wypadku, czyli ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Side w lipcu, a więc w środku sezonu wakacyjnego. Ceny najtańszych samochodów 5-osobowych zaczynają się od kwoty około 1450 złotych za tydzień (około 207 złotych dziennie). Oczywiście, więcej zapłacimy za droższe lub większe pojazdy – tygodniowe wynajęcia suva lub minivana wiąże się z kosztem od 2000 do 3500 złotych miesięcznie. Sprawdzając, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Side w sezonie letnim warto też pamiętać, że w zależności od wypożyczalni i konkretnego samochodu, podana cena może uwzględniać lub nie ubezpieczenie od konkretnych zdarzeń. Należy też mieć na uwadze, że im bliżej sezonu letniego, tym ceny wynajmu w tym okresie będą wyższe.

Zobaczmy teraz, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Side poza sezonem, na przykład w marcu. Jeżeli planujesz odwiedzić to tureckie miasto wczesną wiosną lub późną jesienią, możesz zaoszczędzić sporo na wynajęciu pojazdu. Okazuje się bowiem, że sprawdzając, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Side w marcu, możemy znaleźć ceny samochodów w klasie ekonomicznej zaczynające się od około 870 złotych tygodniowo (niespełna 125 złotych za dzień). Również większe pojazdy, takie jak suvy i minivany są zauważalnie tańsze – ich tygodniowa cena waha się od 1400 do 1650 złotych tygodniowo. 

 

Wypożyczalnia samochodów w Side. O czym należy pamiętać? 

 

Skoro już wiadomo, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Side, możemy przejść do praktycznej kwestii związanej ze znalezieniem właściwego pojazdu. Możesz to zrobić bardzo łatwo, korzystając z dedykowanych porównywarek, które od razu pokażą Ci dostępne w wybranym przez Ciebie terminy oferty a, możliwość ustawienia właściwych filtrów sprawi, że szybko znajdziesz najlepsze rozwiązanie. W tym celu polecanie ze sprawdzonych rozwiązań, a jedno z najlepszych znajdziecie tutaj. Skoro już wiesz, ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Side, i jak sprawdzić ofertę wypożyczalni samochodów w Side, możesz już przejść do planowania urlopu. Powodzenia!

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz