Ile leci się do Maroka? Ile trwa lot Polska Maroko?  - BelSole

Ile leci się do Maroka? Ile trwa lot Polska Maroko? 

Maroko jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów afrykańskich krajów. Miejsce to cechuje się tropikalnym klimatem, a także wieloma unikatowymi atrakcjami. Wielu turystów odwiedzających ten kraj z pewnością zadaje sobie następujące pytanie – ile leci się do Maroka? Sprawdzicie to w naszym materiale. Dowiecie się z niego, czy z Polski są bezpośrednie loty do Maroka. Po lekturze nie będziesz miał już problemów ze wskazaniem odpowiedzi na pytanie o to, ile trwa lot do Maroka. 

Ile leci się do Maroka? Lot bezpośredni z Warszawy

W kontekście tego, ile trwa lot do Maroka, należy zauważyć, że czas podróży zależy od wielu czynników. Jednym z najważniejszych z nich jest lotnisko, z którego ruszamy w podróż. Jeśli zastanawiasz się, ile trwa lot z Polski do Maroko, w pierwszej kolejności powinieneś wiedzieć, że w naszym kraju działa wyłącznie jedno bezpośrednie połączenie między tymi punktami. Mowa tu o locie z Warszawy do Marakeszu, który odbywa się dwa razy w tygodniu, a czas podróży wynosi około 4 godzin i 50 minut. Oczywiście, w zależności od losowych czynników związanych m.in. z warunkami atmosferycznymi i kwestiami technicznymi może on ulec zmianie, co nie zmienia jednak faktu, że jeżeli zastanawiasz się, ile leci się do Maroka, to najszybsze połączenie zajmuje niespełna 5 godzin.

 

Ile leci się do Maroka z przesiadką? 

W kontekście tego, ile leci się do Maroka, warto również rozważyć sytuację, w której wyruszamy z innego miasta w Polsce. W tej sytuacji konieczne jest skorzystanie z przesiadki, a czas takiej podróży ulega zdecydowanemu wydłużeniu. Przykładowo, jedno z najszybszych połączeń lotniczych z lotniska w Katowicach do Maroka (konkretnie w Marakeszu) zajmuje około 7 godzin i wymaga przesiadki we Frankfurcie. Podobnie jest w przypadku innych lotnisk w Polsce – decydując się na lot z Krakowa, Wrocławia czy Gdańska musimy się liczyć z podróżą trwającą średnio 7-9 godzin. Oczywiście, można znaleźć też dłuższe połączenia zawierające większą liczbę przesiadek.  

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz