Ile leci się na Cypr? Czas lotu z Polski na Cypr?  - BelSole

Ile leci się na Cypr? Czas lotu z Polski na Cypr? 

Cypr jest popularną destynacją turystyczną wśród polskich turystów. Wielu z nich przygotowując się do podróży, może zadawać sobie następujące pytanie – ile leci się z Polski na Cypr? Jeżeli należysz do tego grona, koniecznie zapoznaj się z naszym materiałem. Po jego lekturze, nie będziesz miał problemu z oszacowaniem tego, ile trwa lot na Cypr. Dowiesz się również, które lotniska w Polsce obsługują loty na Cypr. 

Loty z Polski na Cypr. Z jakich lotnisk odbywają się połączenia? 

Zanim sprawdzimy, ile leci się na Cypr, warto przyjrzeć się jeszcze jednej kluczowej kwestii. Wiele osób planujących podróż z pewnością zastanawia się, z jakich lotnisk w Polsce odbywają się loty na Cypr. Sprawdźmy to. 

Loty z Polski do Cypru dostępne są m.in  z portów we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Krakowie. Połączenie obsługują przewoźnicy tacy jak Wizz Air, Ryanair, Polskie Lotnicze LOT. Turyści z Polski udający się na Cypr mogą wybrać bezpośredni lot do lotniska w Larnace i Pafos. 

 

Ile trwa lot z Cypru do Polski? 

Pora przejść do najważniejszej kwestii tego materiału i sprawdzić, ile leci się na Cypr. Odpowiedź na to pytanie zależy oczywiście od tego, z jakiego portu w Polsce rozpoczniemy podróż. Szacuje się jednak, że średni czas lotu z Polski do Cypru to około 3 godziny 20 minut.  Podobny czas obowiązuje w przypadku większości polskich portów. 

W kontekście tego, ile trwa lot z Cypru do Polski warto wskazać, że przedstawione wyżej informacje dotyczą lotnisk w Larnace i Pafos. Należy też jednak pamiętać, że w północnej części wyspy (która jest uznawana jako niezależne państwo przez Turcję) znajduje się lotnisko w Ercan, położone 13 kilometrów od stolicy tego kraju, a więc Nikozji. Podróżni udający się w podróż do tej konkretnej destynacji powinni jednak liczyć się z większymi utrudnieniami – lot wymaga przesiadki na jednym z tureckich lotnisk, w efekcie czego szacowany czas lotu może wynosić od 4,5 godziny w górę. 

Teraz już wiesz, ile trwa lot z Polski do Cypru. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w tym materiale pomogą Ci w zaplanowaniu podróży.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz