Jaka jest temperatura wody na Azorach w lipcu i sierpniu? Czy woda jest ciepła? - BelSole

Jaka jest temperatura wody na Azorach w lipcu i sierpniu? Czy woda jest ciepła?

Przed zakupieniem biletów na urlop zastanawiacie się czy na pewno woda na Azorach jest ciepła? Czy aktualna temperatura wody na Azorach w lipcu i sierpniu pozwoli na radosne pluskanie się w wodzie? Sprawdźcie czy można się już kąpać w lipcu i sierpniu na Azorach.

Decydując się na wakacje chcemy być pewni, że woda na plaży będzie wystarczająco ciepła. Jak to jest na Azorach, czy na tych dziewiczych plażach, w lipcu i w sierpniu woda będzie ciepła?

Czy woda na Azorach w lipcu jest ciepła?

 

Sezon turystyczny na Azorach trwa praktycznie cały rok. Ta portugalska wyspa na Atlantyku, posiada w lipcu temperaturę wody wynoszącą między 22°C, a 23°C. Warunki kąpielowe na Azorach są wszędzie mniej więcej takie same, a chłodniejszą wodę można zastać po długich i obfitych opadach deszczu. Generalnie temperatura pozwala na pozostanie przez dłuższy czas w wodzie.

 

Czy woda na Azorach w sierpniu jest ciepła?

 

W sierpniu temperatura wody na Azorach może osiągnąć maksymalnie 25 stopni Celsjusza. Najczęściej jednak doświadczymy około 23°C – 24°C i jest to średnia temperatura w tym terminie. Woda jest ciepła i przyjemna, więc jest to najlepszy czas na kąpiel na wyspie, jeśli takie lubicie. Niestety, jeśli jesteście przyzwyczajeni do temperatury Morza Śródziemnego w miesiącach letnich, to może Wam być ciężko na początku 🙂 Widoki jednak, powinny wszystko zrekompensować!

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz