Kiedy wchodzi drwal do maka 2023, kiedy burger drwala w McDonald's?

Kiedy wchodzi drwal do maka 2023, kiedy będzie burger drwala w McDonald’s?

Fenomenem w Polsce jest Kanapka i/lub Burger Drwala z sieci McDonald’s. Polacy pokochali ten posiłek z jakiegoś powodu. Zazwyczaj pojawia się on pod koniec roku, jednak kiedy dokładnie wchodzi drwal do maka w 2023? Kiedy będzie dostępny Burger Drwala w McDonald’s? O tym dowiecie się w tym artykule poświęconym temu ciekawemu zjawisku.

Spis treści:

  • Od kiedy będzie Burger Drwala w McDonald’s w 2023?
  • Od kiedy i dlaczego Polacy pokochali Kanapkę Drwala?
  • Od kiedy Kanapka Drwala w Maku? Podsumowanie

Na początek trochę historii, pierwszy raz Kanapka Drwala w sieci McDonald’s w Polsce pojawiła się 12 lat temu w 2011 roku w ofercie zimowej tej znanej sieci McDonalds, boom na nią nastąpił jednak dopiero parę lat później. Przez lata sieć dodawała kolejne wersje kanapki, rozszerzone o kolejne burgery, ze zmienionymi składnikami. W ostatnich latach wersji Burgera Drwala było, aż 5 (z menu) więc można było wybrać swojego ulubionego Drwala na zimowy obiad. Co zazwyczaj jest w Drwalu? W Kanapce Drwala prócz głównego składnika białkowego jakim w klasyku jest mięso wołowe, jest też panierowany ser, sałata, bułka z przyprażonym serem, specjalny sos, bekon i cebulka.

 

Od kiedy będzie Burger Drwala w McDonald’s w 2023?

 

Kiedy wchodzi drwal do maka? Brzmi trochę jak początek żartu – ale bez obaw, mamy dla Was tylko informacje, które udało się zdobyć u partnerów.  Jeśli chodzi o to od kiedy będzie Kanapka Drwala w Maku w 2023 roku to najprawdopodobniej będzie to 8 listopada 2023 lub 29 listopada 2023. Pytacie zapewne czemu najprawdopodobniej? Otóż sieć McDonald’s nie opublikowała jeszcze Press Info na ten temat, jednak zważając na ostatnie lata i pewne źródła – możemy zaryzykować stwierdzenie, że Kanapka Drwala w McDonald’s pojawi się 8 lub 29 listopada 2023 roku. Jeśli macie inne informacje zapraszamy do kontaktu kontakt@belsole.pl Jeśli nie chcecie czekać na kanapkę drwala, zróbcie go sami oto składniki na Burger Drwala.

 

Od kiedy i dlaczego Polacy pokochali Kanapkę Drwala?

 

Burger Drwala z maka jest jednym z najpopularniejszych burgerów w Polsce. Duża ilość Polaków kocha go z kilku powodów:

1. Duże porcje: Polacy cenią sobie duże, sycące posiłki. Burger Drwala zazwyczaj jest ogromny, z dużą ilością dodatków.

2. Atrakcyjna cena: Wiele osób uważa, że Burger Drwala oferuje doskonałą relację ceny do jakości.

3. Łatwo dostępny: Wszystkie restauracje McDonalds w Polsce oferują Burger Drwala, więc jest on łatwo dostępny dla większości Polaków.

4. Unikalny smak: Burger Drwala ma unikalny smak w porównaniu do innych burgerów sieci.

5. Data pojawienia się Kanapki Drwala: Kanapka Drwala zazwyczaj pojawia się na zimę, kiedy zmarznięci poszukujemy sycącego posiłku – a jest on sycący bo ma, aż 925 kcal.

 

Od kiedy Kanapka Drwala w Maku? Podsumowanie

 

kiedy będzie drwal w maku

Kiedy więc będzie Drwal w Maku w 2023, kiedy wchodzi? Zwykle ta popularna kanapka/burger drwala pojawia się w ofercie w ostatnią środę listopada roku (w tym przypadku 2023). Wedle informacji pojawiających się w internecie, może to być 8 lub 29 listopada 2023.

Zobacz także 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz