Ile kosztuje zwiedzanie muzeum Ferrari w Manarello? Cena biletów wstępu

Ile kosztuje zwiedzanie muzeum Ferrari w Manarello? Cena biletów wstępu

Włochy kojarzą się kultowymi przebojami Erosa Ramazzottiego, kojarzą się z Ojcem Świętym, kojarzą się z dobrą kuchnią, ale kojarzą się też ze sportowymi samochodami. W Maranello nieopodal Modeny fani szybkich aut z charakterystycznym emblematem konia na masce mogą zwiedzać muzeum Ferrari w Maranello. Wielu turystów zastanawia się ile kosztuje zwiedzanie muzeum Ferrari w Maranello. Jaka jest cena biletu?

Na zakup samochodu z sylwetką czarnego konia na masce nie każdy może sobie pozwolić ale na wizytę w muzeum Ferrari w Maranello stać prawie każdego Polaka! W muzeum w Maranello zobaczymy wystawę poświęconą stajni Scuderia Ferrari, a także kolekcję supersamochodów, a wśród nich m.in. słynne F40, F50, Enzo czy Laerrari. Ile kosztuje wstęp do muzeum przy Alfredo Dino Ferrari 43 niedaleko fabryki słynnego producenta?

Wstęp do muzeum Ferrari (Museo Ferrari) w Maranello to koszt 17 EUR za bilet normalny, 15 EUR za bilet emerycki, 7 EUR za bilet dla osób poniżej 19. roku życia oraz 15 EUR za bilet studencki. Dla fanów marki przygotowano jednak zdecydowanie ciekawszą opcję, jaką jest możliwość zwiedzania muzeum w Maranello oraz muzeum w Modenie na jednym bilecie.

Łączony bilet na zwiedzanie obydwu muzeów producenta włoskich supersamochodów to koszt 24 EUR za bilet normalny oraz 10 EUR za bilet dla osób poniżej 19. roku życia. Warunkiem skorzystania z promocji jest odwiedzenie obydwu muzeów w odstępie nie większym niż 48 godzin.

Ceny biletów do muzeum Ferrari w Maranello o których piszemy pochodzą z cennika z 2022 roku. Jeżeli macie zamiar wybrać się na zwiedzanie Museo Ferrari w dużo późniejszym terminie to koniecznie sprawdźcie czy cennik wciąż jest aktualny na oficjalnej stronie słynnego producenta.

 
Zobacz także:

 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz