Prom z Aten i Kyllini na Zakynthos, ile kosztuje bilet? Jakie są ceny? Rozkład 2023 - BelSole

Prom z Aten i Kyllini na Zakynthos, ile kosztuje bilet? Jakie są ceny? Rozkład 2023

Chcecie dopłynąć z Aten do Zakynthos? Zastanawiacie się ile kosztuje bilet na rejs z Zakynthos do Aten? Nie wiecie czy taki prom wogóle istnieje? Czy trzeba płynąć z Kyllini na Zakynthos? Zapraszamy na artykuł o tym jak dostać się z Zakynthos do Aten.

 

Prom z Aten na Zakynthos

 

Mamy dla Was złą wiadomość, nie istnieje taki prom z oficjalnych dużych sieci, który by łączył Ateny i Zakynthos – ale bez obaw, są inne opcje na to by dostać się na magiczną Zakynthos z Aten. Więc nie odpowiemy Wam na pytanie ile kosztuje prom z Zakynthos na Ateny ani jakie są ceny bo póki bo nie ma takich promów – nie oznacza to jednak, że nie powstaną w niedalekiej przyszłości.

 

Jak dostać się z Aten na Zakynthos

 

Opcji na podróż pomiędzy Atenami i Zakynthos jest parę. Pierwszą najwygodniejszą jest:

 1. Samolot z Aten na Zakynthos – to najszybszy i nie tak drogi sposób na podróż pomiędzy Atenami i Zakynthos. Lot trwa jedną godzinę, samoloty odlatują prawie codziennie, a bilety są niewiele droższe niż prom. Pamiętajcie, że promy potrafią być bardzo drogie i bilet na dłuższy rejs to często od 60 EUR w zwyż.
 2. Dojazd do Kyllini i z Kyllini prom na Zakynthos – chcieliście prom, to macie prom 🙂 Niestety odpływa on z Kyllini na wschód od Aten. Przejazd drogą E55 z Aten do Kyllini trwa niestety około 3 h 20 min – plusem jest jednak to, że promy te są samochodowe i odpływają parę razy dziennie. Czas rejsu to około 1 h 15 min. Fajną opcją jeśli nie macie samochodu jest autobus KTEL, który odjeżdża z Aten z Leof. Kifisou 100 i jedzie do Kyllini na prom. Autobus kosztuje 26 EUR i odjeżdża w takie dni i godziny z Zakynthos:
  Poniedzialek do piątek 05:00, 09:15, 13:30
  Sobota 05:00, 09:15, 13:30
  Niedziela 07:00, 13:30

  A takie godziny odjazdów są z Aten:

  Poniedzialek do piątek 07:00, 11:45, 16:00
  Sobota 07:00, 11:45, 16:00
  Niedziela 11:45, 16:00

 

Ile kosztuje prom z Kyllini do Zakynthos?

 

Ile kosztuje bilet na prom i rejs z Kyllini na Zakynthos? Ceny zaczynają się od 12,50 EUR za osobę w jedną stronę. Za średniej wielkości samochód należy dopłacić 38.40 EUR

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz