Rijeka parking darmowy, gdzie zaparkować w Rijece? - BelSole

Rijeka parking darmowy, gdzie zaparkować w Rijece?

Co roku setki tysięcy turystów z Polski wyrusza samochodem na upragnione wakacje w Chorwacji. Coraz więcej osób decyduje się, aby podczas swojego pobytu nad Adriatykiem odwiedzić miasto Rijeka. Zastanawiają się oni często, gdzie zaparkować za darmo samochód w Rijece. Gdzie jest darmowy parking w Rijece?

Ile kosztuje parking w Rijece? Płatne parkingi w Rijece

Strefa płatnego parkowania w Rijece składa się z kilku kategorii: 0, 0.A, strefa 1 oraz strefa 2, strefa 2 A oraz strefa 3. Strefa 0 oraz 0.A są najdroższe, a postój w nich jest limitowany do maksymalnie dwóch godzin. Zakres cen za godzinę płatnego parkingu to 4-10 HRK, w zależności od strefy w której się znajdujemy.

Czy w centrum Rijeki są darmowe parkingi? Gdzie jest darmowy parking w Rijece?

Niestety, w obszarze centrum Rijeki nie uda nam się znaleźć darmowych miejsc parkingowych. W centrum Rijeki nie ma darmowych parkingów. Jeżeli więc zależy nam na zaoszczędzeniu kilku kun, musimy zaparkować w jednej z dzielnic mieszkalnych Rijeki, takich jak na przykład Potok lub Banderovo.

Podsumowując, w Centrum Rijeki nie istnieją darmowe Parkingi. Nie da się za darmo zaparkować w centrum Rijeki. Aby skorzystać z darmowego parkingu w Rijece, należy udać się poza obszar obejmujący centrum miasta

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz