Ruzomberok, Malino Brdo, ceny skipassów w 2023 i 2024 roku. Ile kosztuje, trasy - BelSole

Ruzomberok, Malino Brdo, ceny skipassów w 2023 i 2024 roku. Ile kosztuje, trasy

Ile kosztuje skipass w Ruzomberok – Malino Brdo w 2023 roku? To pytanie z pewnością zadaje sobie wielu miłośników narciarstwa, którzy decydują się wybrać na jeden z licznych słowackich kurortów. Chociaż dopiero rozpoczął się wrzesień, wiele osób nie może się doczekać startu sezonu zimowego. Z tego powodu w naszym materiale sprawdzimy cennik w Ruzomberok – Malino Brdo w 2023. Jakie trasy ma ośrodek? Czy warto go odwiedzić? Dowiecie się tego, czytając tekst. Zapraszamy. 

Ruzomberok, Malino Brdo. Ile kosztuje skipass w 2023 roku? 

Zanim sprawdzimy, czy jest już dostępny cennik skipassów w Ruzomberok – Malino Brdo na sezon zimowy 2022/2023, warto poświęcić chwilę, by przedstawić kilka faktów o tym miejscu. Ośrodek położony jest na zboczu Wielkiej Fatry, w szczytowym miejscu osiągając wysokość 1209 m n.p.m. To, czym wyróżnia się ośrodek, to z pewnością bardzo korzystna lokalizacja – pobliskie miasteczko Rużomberok położone jest na często uczęszczanej trasie samochodowej i jest oddalone o zaledwie 12 kilometrów od lotniska w Popradzie. 

 

Pora przejść do najważniejszej części materiału. Jeżeli należysz do osób, które zastanawiają się, ile kosztuje skipass w Ruzomberok – Malino Brdo, to powinieneś wiedzieć, że sprzedaż karnetów na najbliższy sezon zimowy jeszcze nie wystartowała, tym samym ceny nie zostały ogłoszone publicznie. Jeżeli więc ten temat jest dla Ciebie interesujący, to bez wątpienia powinieneś uzbroić się w cierpliwość. Pewnych wyobrażeń na temat tego, ile może kosztować ski pass Ruzomberok – Malino Brdo w 2023 roku dostarcza cennik z ubiegłego sezonu, który prezentuje się następująco: 

 

  • Karnet jednodniowy dla dorosłych – 35 euro 
  • Karnet jednodniowy dla młodzieży w wieku 12-17 lat oraz seniorów powyżej 60. roku życia – 28 euro 
  • Karnet jednodniowy dla dzieci od 6 do 11 lat – 25 euro. 

 

W tym miejscu chcemy Ci też przekazać dobre informacje! Jeśli zastanawiasz się, jaki będzie cennik skipassów w Ruzomberok – Malino Brdo, nie musisz przeszukiwać internetu. Wystarczy tylko, że będziesz obserwował naszą stronę – będziemy trzymać rękę na pulsie i gdy tylko pojawi się oficjalna cena, od razu przekażemy wszystkie informacje! Najważniejsze dane znajdziesz w poniższej zakładce:

 

Ruzomberok – Malino Brdo. Ile kosztuje karnet w sezonie 2023/2024 

Czekamy na cennik w 2023 i 2024 roku

Ruzomberok, Malino Brdo. Trasy w 2023 roku 

W dalszej części materiału nie pozostaje nam nic innego, niż tylko przybliżyć informacje o trasach narciarskich w Ruzomberok – Malino Brdo. To, które z nich zostaną otwarte w sezonie 2023/2024 będzie z pewnością zależało od panujących w ośrodku warunków atmosferycznych. W każdym razie, ośrodek dysponuje 9 trasami o różnym stopniu trudności. Ich łączna długość wynosi około 8,5 kilometra. Na terenie ośrodka działa 9 ośrodków, z których mogą korzystać narciarze. 

Z pewnością zastanawiasz się również, kiedy nastąpi otwarcie sezonu zimowego 2023 w Ruzomberok – Malino Brdo. Według informacji serwisu skiinfo, będzie to 23 grudnia 2023. Oczywiście, termin ten jest ruchomy, a ostateczna data otwarcia ośrodka będzie zależała od warunków atmosferycznych. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz