Spacer w chmurach Czechy, cena i cennik 2023. Ile kosztuje spacer w chmurach w Czechach?  - BelSole

Spacer w chmurach Czechy, cena i cennik 2023. Ile kosztuje spacer w chmurach w Czechach? 

Ile kosztuje spacer w chmurach w Czechach? Ta kwestia może zaciekawić wielu miłośników nieco mocniejszych wrażeń. Platforma widokowa w czeskiej gminie Dolni Morava jest stosunkowo młodą atrakcją turystyczną, która zdążyła zdobyć już rzesze miłośników. Z tego powodu sprawdzimy cenę i cennik w 2023 na spacer w chmurach w Czechach Czy ta unikalna atrakcja jest droga? Odpowiedź znajdziecie w naszym artykule. 

 

Ile kosztuje spacer w chmurach w Czechach? 

 

Zanim odpowiemy na pytanie, ile kosztuje spacer w chmurach w Czechach wyjaśnijmy, co kryje się za tym enigmatycznie brzmiącym hasłem. W najprostszym ujęciu, mowa tu o wysokiej na 55 metrów platformie widokowej, na szczyt której prowadzi długa na przeszło 700 metrów “wijąca się ścieżka” Cała konstrukcja została wybudowana na wzgórzu o wysokości   1116 m n.p.m w gminie Dolni Morava. W pobliżu platformy znajduje się również kolejna zapierająca dech w piersiach atrakcja – długi na 721 metrów most linowy  przerzucony 91 metrów nad górską doliną. Nosi on nazwę Sky Bridge 721. 

Pora już by odpowiedzieć na najważniejsze pytanie tego artykułu – ile kosztuje spacer w chmurach w Czechach. Cennik w 2023 roku na spacer w chmurach w Czechach zależy od wybranej przez nas aktywności a do dyspozycji mamy: 

  • pakiet sky ekstra – zawiera wstęp na platformę widokową oraz wiszący most, a także dwa przejazdy kolejką. Cena tego zestawu zaczyna się od 1220 CZK za bilet normalny (ok. 238 złotych) oraz 750 CZK za bilet ulgowy (ok. 146 złotych) 
  • pakiet sky – zawiera jeden przejazd kolejką w górę oraz dostęp do platformy widokowej i mostu wiszącego. Jego cena wynosi 995 CZK za bilet normalny (około 195 złotych) oraz około 116 złotych za bilet ulgowy. 

W pobliżu platformy znajdują się również parki rozrywki. Wstęp na nie to koszt 1045 CZK dla dorosłych (ok 203 zł) i 810 CZK (ok. 157 złotych). 

Teraz już wiesz, ile kosztuje spacer w chmurach. Uzbrojony w te informacje, możesz planować wycieczkę. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz