Muzeum Lego w Pradze, ile kosztują bilety? Ceny i cennik 2023. Muzeum Lego w Pradze - BelSole

Muzeum Lego w Pradze, ile kosztują bilety? Ceny i cennik 2023. Muzeum Lego w Pradze

Kultowe klocki Lego od wielu lat cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci, jak i wielu dorosłych. Wizyta w muzeum Lego w Pradze jest więc swego rodzaju obowiązkiem dla miłośników tej marki. W tym artykule dowiesz się, ile kosztują bilety do muzeum Lego w Pradze. Czytaj dalej, jeśli interesują Cię ceny i cennik muzeum Lego w Pradze w 2023 roku, a także jeśli chcesz poznać godziny otwarcia muzeum w Pradze w 2023 roku.  

 

Muzeum Lego w Pradze – cena biletu w 2023 roku 

 

Zanim sprawdzimy, ile kosztuje bilet do Muzeum Lego w Pradze, poświęćmy chwilę, aby zapoznać się z dodatkowymi informacjami na jego temat. Przede wszystkim turyści odwiedzający Pragę powinni wiedzieć, że jest to największy tego typu obiekt na całym świecie, a w jego wnętrzu znajduje się ponad 3000 unikalnych modeli. Muzeum dysponuje także dobrze zaopatrzonym sklepem. 

Zobacz też 18 najlepsze atrakcje, Praga i okolice. Co zobaczyć w Pradze? Turystyczne i nietypowe miejsca.

Cena i cennik w 2023 dla muzeum Lego w Pradze – ta kwestia z pewnością zainteresuje wielu turystów odwiedzających stolicę Czech. Aby odpowiedzieć, ile kosztują bilety do muzeum Lego w Pradze, posłużymy się informacjami zawartymi na internetowej stronie obiektu. Za poszczególne bilety w przeliczeniu na złotówki trzeba zapłacić: 

  • około 55 złotych za bilet normalny. 
  • około 35 złotych za bilet dla seniorów powyżej 60 roku życia.
  • około 42 złotych za bilet studencki. 
  • około 35 złotych za bilet dla dzieci poniżej 18 roku życia.
  • około 28 złotych za bilet dla dzieci poniżej 120 cm wzrostu (wejście tylko z dorosłym opiekunem) 
  • około 127 złotych za bilet rodzinny w konfiguracji dwóch dorosłych i jedno dziecko
  • około 146 złotych za bilet rodzinny umożliwiający wejście do muzeum dwóch dorosłym i dwóm dzieciom 
  • około 165 złotych za bilet rodzinny dla dwóch dorosłych i trójki dzieci. 

Na koniec sprawdźmy jeszcze, jakie są godziny otwarcia muzeum Lego w Pradze. Jest ono czynne codziennie (niezależnie od pory roku) w godzinach od 10:00 do 20:00. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz