Tirana, dojazd z lotniska do centrum miasta. Jak dojechać z lotniska w Tiranie do centrum? - BelSole

Tirana, dojazd z lotniska do centrum miasta. Jak dojechać z lotniska w Tiranie do centrum?

Albania jest chętnie odwiedzana przez polskich turystów, a wielu naszych rodaków decyduje się na podróż samolotem do lotniska w Tiranie. Z tego powodu wiele osób zastanawia się, jak dojechać z lotniska w Tiranie do centrum miasta. W naszym materiale poznacie odpowiedź na to pytanie. Czytajcie dalej, jeśli chcecie wiedzieć, jak wygląda dojazd z lotniska w Tiranie do centrum miasta. 

 

Tirana – dojazd z lotniska do centrum miasta

 

Jeżeli zastanawiasz się, jaki jest najtańszy sposób na to, jak dojechać z lotniska w Tiranie do centrum miasta, odpowiedzią jest z pewnością autobus. Z lotniska w Tiranie co centrum miasta kursuje połączenie o nazwie Rinas Express. Autobus odjeżdża codziennie, co godzinę  – kursy wyruszające z lotniska mają miejsce od godziny 6:00 rano do 1:00 w nocy, natomiast te startujące w centrum miasta (przystanek Rinas Aiport Bus w pobliżu placu Skanderbega) jeżdżą między godziną 7:00 a 2:00 w nocy. Autobusy z lotniska w Tiranie do centrum miasta wyruszają z przystanku na południe od terminalu, po lewej stronie od wyjścia na zewnątrz budynku lotnictwa. 

Pozostaje nam już tylko sprawdzić, ile kosztuje bilet na autobus z lotniska w Tiranie do centrum miasta. Jego cena to 4 euro, a cała trasa, w zależności od natężenia ruchu, trwa od 30 do 40 minut. 

 

Lotnisko w Tiranie – dojazd do centrum miasta

 

Jeśli szukasz wygodniejszego sposobu na to, jak dojechać z lotniska w Tiranie do centrum miasta, możesz wybrać podróż taksówką. Ich postój znajduje się bezpośrednio przed halą przylotów. 

Z pewnością zastanawiasz się, ile kosztuje taksówka z lotniska w Tiranie do centrum miasta. Cena transportu to około 20-25 euro, a czas podróży wynosi zazwyczaj około 20 minut. Co ważne, kursy odbywają się przez całą dobę. 

Teraz już wiesz, jak wygląda dojazd z lotniska w Tiranie do centrum miasta. Mamy nadzieję, że nasz materiał był dla Ciebie pomocny!

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz