Ceny benzyny na Chorwacji w 2023, ceny paliwa. Ile kosztuje paliwo na Chorwacji? - BelSole

Ceny benzyny na Chorwacji w 2023, ceny paliwa. Ile kosztuje paliwo na Chorwacji?

Jeśli wybieracie się samochodem na Chorwację, może zainteresować Was pytanie o to ile kosztuje paliwo na Chorwacji w 2023, jakie są ceny benzyny, diesla na Chorwacji? Oto ceny na chorwackich stacjach benzynowych.

Stacji benzynowych na trasie na Chorwacji znajdziecie raczej sporo, jednak co ciekawe – na większości ceny paliwa, benzyny i diesla w Chorwacji będą bardzo podobne. 

 

Ile kosztuje paliwo na Chorwacji w 2023?

 

Ceny paliwa w Europie szaleją, w Polsce biją kolejne rekordy. Jak to wygląda na Chorwacji? Czy można tanio zatankować paliwo na Chorwacji? Ile kosztuje benzyna na Chorwacji? Tanio nie jest, jak wszędzie… niestety. Jednak czy lepiej zatankować na miejscu? Czy może gdzieś wcześniej? Przygotowaliśmy dla Was listę miejsc w Chorwacji z cenami paliwa na stacjach w najpopularniejszych miejscach w jakich możecie być. Przed Wami ceny benzyny, diesla w Chorwacji w 2023.

 

Gdzie w Chorwacji benzyna jest najtańsza? 

Oto lista miast i miejsc w Chorwacji z aktualnymi na początek kwietnia 2023 cenami benzyny i diesla na Chorwacji.

Ceny benzyny na Chorwacji w kwietniu 2023

Rijeka 1,43 EUR
Zagrzeb 1,43 EUR
Pula 1,43 EUR
Zadar 1,43 EUR
Sibenik 1,43 EUR
Split 1,44 EUR
Brac 1,43 EUR
Makarska 1,45 EUR
Dubrownik 1,45 EUR

Aktualny (06.07.22) kurs PLN do HRK: 13,50 HRK = 8,59 PLN

Ceny diesla na Chorwacji w kwietniu 2023

Rijeka 1,33 EUR
Zagrzeb 1,33 EUR
Pula 1,33 EUR
Zadar 1,33 EUR
Sibenik 1,33 EUR
Split 1,33 EUR
Brac 1,33 EUR
Makarska 1,33 EUR
Dubrovnik 1,33 EUR

Jak widzicie ceny paliwa na Chorwacji nie różnią się od siebie drastycznie i zazwyczaj są podobne na większości stacji w Chorwacji. Zobaczcie jak wyglądają aktualne ceny i ich rozrzut na przykład w artykule o cenach paliwa we Włoszech. Możecie też wcześniej sprawdzić ceny paliwa w Austrii, bo może tam będzie taniej?

Podsumowanie cen benzyny w Chorwacji 2023

Jeśli więc zapytacie ile kosztuje paliwo w Chorwacji w 2023, odpowiemy – tanio nie jest, przez kryzys paliwowy. Trzeba liczyć na to, że ceny paliwa spadną i cały bak na stacji benzynowej nie będzie kosztować majątku. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz