Czy jest Uber w Albanii? Taxify, Lyft, Wolt? - BelSole

Czy jest Uber w Albanii? Taxify, Lyft, Wolt?

Uber rozlał się po całej Europie, jednak czy jest Uber w Albanii? W Tiranie, Sarande, Durres? Czy będziecie mogli wygodnie i tanio podróżować autami z charakterystycznym U w logo? Oto szybka i sprawna odpowiedź na pytanie czy Uber jest w Albanii

 

Uber w Albanii? 

Bardzo nam przykro, ale w Albanii nie operuje w tym momencie Uber. Nie ma też Taxify, Lyft ani Wolt. Bez obaw jednak, są inne środki transportu, którymi możecie podróżować po Albanii – co jest warte polecenia? Wypożyczalnia samochodów, własne auto lub taksówka. Taksówki kosztują około 77 PLN za 20 km (trasa pomiędzy centrum Tirany a lotniskiem). Jakie sieci taxi mają swoje aplikacje na androida w Albanii? Są dwie, Up Taxi oraz Speed Taxi, tutaj zamówicie auto przez aplikację komórkową.

 

Transport w Albanii

Oto zamienniki dla Ubera, które znaleźliśmy:

Speed Taxi: https://speedtaxi.al/meet-the-speed-taxi-app.htm

Ups Taxi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.upstaxi.taxi.rider

W dobie zarazy kierowców niestety może być mniej, dlatego możecie też skorzystać z usług tradycyjnych taksówek. Zobaczcie ile kosztują taksówki i transport w Albanii.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz