Czy na Cyprze obchodzi się 11 listopada? - BelSole

Czy na Cyprze obchodzi się 11 listopada?

Jeśli zastanawialiście się kiedyś czy na Cyprze obchodzi się święto niepodległości 11 listopada, czy Cypryjczycy mają swoje święto niepodległości 11 listopada 2021, mamy dla Was odpowiedź

Obchody 11 listopada na Cyprze

Mamy dla Was złą wiadomość, na Cyprze nie obchodzi się święta 11 listopada oficjalnie, nie ma wtedy żadnego oficjalnego państwowego ani kościelnego święta. Co więcej Cypryjczycy swoje święto niepodległości obchodzą w zupełnie inny dzień 25 marca, i to bardziej grecki dzień niepodległości niż cypryjski. Zatem więc nie macie szans na obchodzenie 11 listopada 2021 święta niepodległości na Cyprze, no chyba że w ambasadzie Polski lub u Polaków na wakacjach na Cyprze.

Podsumowanie: Nie, na Cyprze nie obchodzi się 11 listopada 2021

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz