Czy w Albanii sklepy w niedziele są otwarte czy zamknięte? Zakupy w 2021? - BelSole

Czy w Albanii sklepy w niedziele są otwarte czy zamknięte? Zakupy w 2021?

Od kiedy w Polsce zakazano handlu w niedziele, niekoniecznie oczywiste wydaje się dla Nas to czy w innych krajach, jak na przykład w Albanii można zrobić zakupy w niedzielę. Czy sklepy w Albanii są otwarte czy może zamknięte w niedzielę i czy jest zakaz handlu w 2021? Odpowiemy na to pytanie.

Czy w Albanii można zrobić zakupy w niedzielę?

Wszyscy dokładnie pamiętamy czasy w Polsce kiedy mogliśmy bez problemu robić zakupy w niedzielę i kiedy chcieliśmy, mogliśmy sobie kupić wszystko każdego dnia. Dziś jest inaczej. Jak to wygląda w Albanii? Macie ochotę na zakupy w Albanii? W Albanii pełno jest lokalnych małych sklepów oraz dużych marketów w większych miastach. Nie będziecie mieć problemu ze znalezieniem sklepu, jednak czy czym innym jest kwestia otwartych sklepów w niedzielę. Zasadniczo w Albanii nie ma zakazu handlu w niedzielę i można robić zakupy w niedzielę. Nie ma tutaj zakazu handlu. W jakich godzinach otwarte są sklepy w niedzielę w Albanii? W centrach spore markety otwarte są zazwyczaj do 21:00, jednak są i takie, które są otwarte 24h na dobę. Na przykład sklepy sieci Conad, Spar i Mega.

Zakupy zapewne będą przyjemnością bo Albania nie jest drogim krajem.

Nie wiadomo jak sytuacja będzie wyglądać w następnych latach, więc będziemy trzymać ręke na pulsie jeśli chodzi o handel w niedzielę w Albanii w 2022 i 2023 roku

Co jest otwarte w niedziele w Albanii?

W Albanii w niedzielę otwarte są apteki, sklepy odzieżowe, sklepy budowlane, usługi, sklepy spożywcze, supermarkety i stacje benzynowe – otwarte jest w zasadzie wszystko.

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz