Ile kosztuje pociąg z Bergamo do Mediolanu? Jaka jest cena biletu w 2023? - BelSole

Ile kosztuje pociąg z Bergamo do Mediolanu? Jaka jest cena biletu w 2023?

Jeśli wybraliście pociąg jako sposób na podróż pomiędzy Bergamo a Mediolanem, zapewne zastanawiacie się ile kosztuje przejazd pociągiem z Bergamo do Mediolanu w 2023 i jakie są ceny? Oto odpowiedź na Wasze pytania!

 

Cena biletu na pociąg Bergamo Mediolan

 

Sprawa jest prosta, bo pociągi odjeżdżają z Bergamo z jednego miejsca ze Stazione Centrale przy Piazzale Guglielmo Marconi, 7, natomiast z Mediolanu z Milano Porta Garibaldi, Monza oraz Milano Stazione Centrale. 

Ile kosztują bilety na pociągi z Bergamo do Mediolanu? Oto poszczególne ceny w 2023 roku:

  • Cena biletu z Bergamo do Mediolanu (Milano Porta Garibaldi) wynosi od 5,00 EUR do 5,80 EUR
  • Cena biletu z Bergamo do Mediolanu (Milano Centrale) wynosi od 5,00 EUR do 5,80 EUR
  • Cena biletu z Bergamo do Monza wynosi od 4,20 EUR.

Pociągi obsługiwane są przez firmę Trenord – bilety kupicie na stronie Trenord lub trenitalia.com.  Odjeżdżają średnio co pół godziny z centrum Bergamo oraz z wymienionych stacji w Mediolanie.

Pamiętajcie, że są to pociągi regionalne – ceny są stałe, nie zmieniają się w czasie jak w przypadku droższych Intercity czy Frecciarossa.

 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz