Ile kosztuje rejs Łodzią po Nilu? Ceny i cennik w 2023 roku  - BelSole

Ile kosztuje rejs Łodzią po Nilu? Ceny i cennik w 2023 roku 

Nil, najdłuższa rzeka świata, to jeden z symboli Egiptu, a wielu turystów odwiedzających ten kraj chce odbyć wycieczkę po jego rozlewisku. Z tego powodu w naszym materiale sprawdzimy, ile kosztuje rejs łodzią po Nilu. Ceny i cennik w 2023 roku – jak to wygląda? Czy rejs Łodzią po Nilu jest drogi? Dowiecie się tego z naszego materiału. Zapraszamy do lektury!

Rejs łodzią po Nilu. Ile kosztuje w 2023 roku?

W kontekście tego, ile kosztuje rejs łodzią po Nilu warto uświadomić sobie, że atrakcja ta cieszy się wielką popularnością, dlatego na rynku działa wiele firm, które oferuje takie usługi. Cena rejsu po Nilu w 2023 roku zależy od wybranej przez nas typu wycieczki – możemy wybrać zarówno krótki, kilkugodzinny rejs niewielkim statkiem, jak i wielodniową podróż luksusowym wycieczkowcem. 

 

Rejs łodzią po Nilu. Cena w Kairze

Nasz przegląd na temat tego, jaka jest cena rejsu po Nilu, rozpocznijmy od Kairu. Trwająca kilka godzin wycieczka niewielkim statkiem w zależności od klasy statku i oferowanych przez organizatora atrakcji, wynosi od 100 do 300 złotych. Możemy wybrać również dłuższą, trwającą kilka dni wycieczkę – kilkudniowy rejs łodzią po Nilu kosztuje w granicach 3000 złotych. Najdroższe, luksusowe rejsy po Nilu obejmujące zwiedzanie oraz transport między Nilem a Aleksandrią i Luksorem może kosztować nawet 16 tysięcy złotych! Tego typu wycieczka trwa 8 dni, a w cenę wliczone są również wizyty w najważniejszych obiektach tych miast.

 

Rejs z łodzią po Nilu między Luksorem i Asuan. Cena w 2023 roku

Rozważając, ile kosztuje rejs łodzią po Nilu, warto sprawdzić ceny wycieczki z Luksoru do Asuan i z powrotem. W zależności od atrakcji oferowanych przez konkretnego organizatora rejsu, taka wycieczka może potrwać od 1 do 5 dni. W zależności od naszych oczekiwań finansowych, rejs łodzią po Nilu między Luksorem i Asuanem to koszt mieszczący się w przedziale 600-3500 złotych. Warto pamiętać, że droższe wycieczki często zawierają w cenie również widokowe loty balonem. 

Teraz już wiesz, ile kosztuje rejs łodzią po Nilu. Oczywiście, sprawdziliśmy kilka najpopularniejszych opcji, jednak mamy nadzieję, że nasz materiał dał Ci wyobrażenie o cenach rejsu po Nilu w 2023 roku. 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz