Jaka jest temperatura wody na Ibizie w lipcu i sierpniu? Czy woda jest ciepła? - BelSole

Jaka jest temperatura wody na Ibizie w lipcu i sierpniu? Czy woda jest ciepła?

Szykują się wakacje na hiszpańskiej wyspie i chcesz wiedzieć czy woda na Ibizie w lipcu i sierpniu jest ciepła? Z jaką temperaturą wody możemy się spotkać na Ibizie w lipcu i w sierpniu? Zerknijcie do poniższego artykułu, aby dowiedzieć się czy w lipcu i sierpniu jest odpowiednia temperatura na kąpiel!

Wyjeżdżając na wymarzony urlop chcemy być pewni, że woda na plaży będzie ciepła. A więc jak to wygląda na Ibizie, czy na tych nieziemskich plażach można w lipcu i sierpniu się już kąpać?

 

Czy woda na Ibizie w lipcu jest ciepła?

 

Lipiec na Balearach to zawsze gwarantowany upał. Czy i tamtejsza woda może się poszczycić wysoką temperaturą? Ze względu na brak zimnych prądów i ciągle prażące słońce, w lipcu śmiało można doświadczyć 25 stopni Celsjusza na kąpieliskach. W zależności od miejsca, można także spotkać się z temperaturą wody 26°C, czyli idealną na przyjemne pluskanie się.

 

Czy woda na Ibizie w sierpniu jest ciepła?

 

Sierpień dostarcza najwyższe temperatury powietrza, jak i okolicznych wód. Nie zdziwmy się więc, gdy podczas fali prawie czterdziestostopniowych upałów, tablica z temperaturą wody wskaże nam 27°C. Biorąc pod uwagę wszechobecny gorąc i wysoką wilgotność, woda może okazać się wybawieniem dla każdego – nie tylko fanów spędzania wszelkiego czasu w wodzie. Mimo wszystko, nie dajcie się przekonać, że wyspa nie ma wiele do zaoferowania w ciągu dnia, bo na Ibizie życie zaczyna się dopiero wieczorem! 🙂

 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz