Surowe opinie o Hotel St. Constantin. Czy warto? Plusy i minusy - BelSole

Surowe opinie o Hotel St. Constantin. Czy warto? Plusy i minusy

Jakie są opinie o Hotelu St Constantin w Kato Gouves na Krecie? Zapraszamy Was na przegląd opinii gości tego hotelu. Zobaczycie czy warto wybrać Hotel St. Constantin oraz jakie ma wady i zalety.

 

Hotel St. Constantin opinie

 

Jakie są opinie o Hotelu St Sonstantin? Według gości Hotel St. Constantin oferuje przyzwoitą jakość w stosunku do ceny. Zalety to czyste i dobrze wyposażone pokoje, basen i plaża blisko hotelu, miła obsługa oraz spokojna i bezpieczna okolica. Wady to monotonne jedzenie, kiepska jakość alkoholi oraz brak wystarczającej ilości lodów. Ogólnie jednak hotel swoje zadanie spełnił, a wielu gości zadowolonych z pobytu w St. Constantin może potwierdzić, że warto tu przyjechać.

Więcej opinii o Hotelu St. Constantin w Kato Gouves.

 

Hotel St. Constantin w Kato Gouves

 

Hotel St. Constantin znajduje się w Grecji, na Krecie, w miejscowości Kato Gouves. Jest to hotel trzygwiazdkowy zlokalizowany przy plaży (nowa część z pokojami superior i restauracją a la carte; pozostała część hotelu ok. 100m od morza), a od centrum Kato Gouves dzieli go ok. 1,5km. W okolicy znajduje się także rozrywkowe Hersonissos (7km), przystanek autobusowy (800m) oraz lotniska w Heraklionie (20km) i Chanii (165km). W pobliżu mieści się także Creta Aquarium (5km) oraz Park Dinozaurów (4km).

W obiekcie znajdują się baseny kryte i odkryte, siłownia oraz animacje dla dorosłych i sporty wodne.

 

 

Ile kosztują wakacje w St. Constantin?

Za wakacje w St Constantin w Kato Gouves należy zapłacić około 3047 PLN za 7 dni za osobę.

Oto ile dokładnie kosztują wakacje w Hotelu St. Constantin w Kato Gouves.

Zdjęcie pochodzi z: https://www.wakacje.pl/oferty/grecja/kreta/kato-gouves/st-constantin-476668.html?utm_source=travellead&utm_medium=cps&utm_campaign=1166-belsole.pl&a_aid=1166

 

Podsumowanie, opinie o St. Constantin

 

Jakie minusy widzieli goście podczas pobytu? Głównie to monotonne jedzenie i kiepski alkohol. Plusami według wielu był basen i plaża. 

 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz