Prom Wenecja Pula (Chorwacja), ile kosztuje? Ile płynie? Ceny rejsu z Wenecji do Puli - BelSole

Prom Wenecja Pula (Chorwacja), ile kosztuje? Ile płynie? Ceny rejsu z Wenecji do Puli

Jeśli zastanawiacie się ile kosztuje prom z Wenecji do Puli lub ile płynie prom z Wenecji do Puli, to rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości! Przedstawimy Wam ceny biletów na prom i rejs z Wenecji do Puli, przedstawimy rozkład rejsów z Wenecji do Puli oraz odpowiemy ile płynie prom z Wenecji do Puli.

 

Rejsy Pula Wenecja

 

Pomiędzy Pulą a Wenecją możecie przepłynąć liniami Venezia Line. Pływa ona 3 dni w tygodniu w sezonie. W linii prostej te dwa miasta dzieli tylko 140 km, warto więc może wybrać się na 1 dzień lub parę dni z Puli do Wenecji? By zobaczyć najważniejsze atrakcje Wenecji po tym jak już zobaczycie najlepsze atrakcje w Puli. Promy z Wenecji do Puli są promami pasażerskimi bez możliwości wzięcia ze sobą samochodu na pokład. Inne promy w okolicy płyną do Porec i Rovinj.

Pamiętajcie o bilecie wstępu do Wenecji!

Ile trwa rejs Wenecja Pula

 

Ile płynie się z Puli do Wenecji? Podróż trwa 3 h 30 min, więc jest relatywnie krótka w porównaniu do innych promów kursujących po Adriatyku. 

 

Ile kosztuje bilet na rejs Wenecja Pula?

Wenecja Pula Ceny
Screen ze strony armatora

Jaka jest cena biletów na prom i rejs z Puli do Wenecji? No to powiemy Wam tak, tanio nie jest – prom z Wenecji do Puli i vice versa kosztuje od 80 do 86 EUR w jedną stronę za jedną osobę za bilet standardowy(1 bagaż w cenie). Za bilet VIP z wygodnymi miejscami, priority kolejką, 2 bagażami, napojem i widokiem trzeba dopłacić jeszcze 15 EUR. Więcej informacji o cenie rejsów Pula Wenecja znajdziecie na: https://www.venezialines.com/booking/

 

 

Rozkład Wenecja Pula

 

Promy z Puli do Wenecji zazwyczaj wypływają koło 7:00 rano, wtedy w Wenecji są mniej więcej o 11:30. Dokładny rozkład znajdziecie na stronie https://www.venezialines.com/booking/. Promy powrotne z Wenecji kursują około 17:00, by być mniej więcej na 20:30 w Puli. Pamiętajcie by sprawdzić wcześniej rozkład promów Wenecja Pula przed zorganizowaniem sobie dnia wolnego na wycieczkę do Wenecji.

 

Niestety nie ma takiej możliwości jeśli chodzi o promy płynące bezpośrednio do Wenecji.

Tak, jest możliwość wzięcia roweru na pokład promu płynącego z Wenecji do Puli.

 

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz