Majówka 2023 w Hiszpanii, jaka pogoda i gdzie lecieć? - BelSole

Majówka 2023 w Hiszpanii, jaka pogoda i gdzie lecieć?

Jak Hiszpania długa i szeroka tak Majówka w Hiszpanii w 2023 roku może być ciekawa. Jeśli zastanawiacie się jaka jest pogoda w Hiszpanii w majówkę 2023, odpowiemy na to pytanie, a także na to gdzie w majówkę lecieć do Hiszpanii oraz co robić. Zapraszamy!

 

Czy w Hiszpanii jest majówka?

 

2 dni Walencja

Przyzwyczajeni jesteśmy w Polsce do majówki 1 oraz 3 maja, jak to wygląda w Hiszpanii? W Hiszpanii wolne jest tylko 1 maja 2023 roku, wtedy jest dzień pracy i dzień matki w Hiszpanii – może warto wziąć swoją mamę na wakacje wtedy do Hiszpanii? W jakie dni w 2023 jest majówka? 1 maja to niedziela a 3 maja to wtorek, jak widzicie, idealnie nie jest – ale da się wziąć wolne od piątku do wtorku kosztem jednego dnia lub nawet cały tydzień kosztem 4 dni wolnych.

 

Hiszpania, majówka 2023 pogoda

 

Alicante wiosna

Oczywiście pogoda w Hiszpanii na majówkę 20232 to na tyle szerokie pojęcie, że podzielimy temperatury, na parę miejsc, które Was pewnie zainteresują. Oto jak wygląda pogoda w Hiszpanii w majówkę 2023 w:

Madryt majówka pogoda: W dzień możecie spodziewać się 18 do 20 stopni Celsjusza. Nie powinno padać

Wyspy Kanaryjskie majówka pogoda: Na Wyspach Kanaryjskich będzie ciepło! Bo, aż 21 stopni Celjusza i pełne słońce.

Majorka majówka pogoda: Na Majorce możecie się spodziewać temperatur od 17 do 18 stopni Celsjusza w dzień i 15 w nocy. Będzie świecić słońce.

Barcelona majówka pogoda: Barcelona zaoferuje Wam w majówkę 2023 temperatury od 18 do 20 stopni Celsjusza.

Alicante majówka pogoda: W Alicante w majówkę 2023 będzie około 21 stopni Celjusza – może trochę popadać

Sewilla majówka pogoda: W Sewilli możecie się spodziewać, aż 26 stopni Celsjusza w majówkę 2023! Do tego będzie słonecznie

Walencja majówka pogoda: W Walencji będzie też ciepło, bo aż 20 stopni Celsjusza w dzień.

Pamiętajcie, że pogoda do maja może się jeszcze zmienić! 🙂

 

Hiszpania, majówka 2023 gdzie lecieć?

 

najlepsze plaże na Majorce

Oczywiście to zależy co chcecie robić na majówce w 2022 w Hiszpanii. Ale spokojnie poddamy Wam parę propozycji! Zacznijmy od zwiedzania, jeśli jesteście zainteresowani wysokimi temperaturami i zwiedzaniem ciekawych atrakcji w Hiszpanii wybierzcie: Atrakcje Sewilli, Atrakcje Rondy, Atrakcje Kordoby lub na przykład weekend w Walencji. Innymi słowy południe będzie już bardzo ciepłe, zwłaszcza taka Andaluzja. Trochę chłodniej ale nadal ciepło będzie w Madrycie (Co zobaczyć w Madrycie)

Jeśli chcecie lecieć wtedy na plażę, warto pomyśleć o Wyspach Kanaryjskich lub najpiękniejszych plażach Majorki – poczytajcie przed, koniecznie o ATAKACH rekinów w Hiszpanii.

Dla chcących lecieć do Hiszpanii na zakupy polecamy zobaczyć czy faktycznie jest tak DROGO w Hiszpanii.

Hiszpania, majówka 2023 podsumowanie

Jak widzicie, jest co robić w Hiszpanii w majówkę, temperatury są wysokie, atrakcji jest pełno a do tego zaczyna się powoli sezon na kąpiele w morzu – może nie będą one długie, ale chociaż symbolicznie można się zanurzyć!

Zobacz także:

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz