Majówka 2023 na Cyprze, jaka pogoda i czy warto? - BelSole

Majówka 2023 na Cyprze, jaka pogoda i czy warto?

Majówka się zbliża, a dalej nie macie planów? Zastanawiacie się czy majówka na Cyprze w 2023 roku to dobry pomysł? Jaka będzie pogoda w majówkę na Cyprze? Oto przed Wami weekend majowy na Cyprze i poradnik specjalnie dla miłośników tej pięknej wyspy.

 

Majówka na Cyprze, kiedy jest?

 

weekend majowy Cypr

Jeśli się zastanawiacie kiedy jest majówka na Cyprze, odpowiedzi będą dwie. Na Cyprze południowym, wolnym dniem od pracy jest 1 maja, czyli poniedziałek. 

Jeśli więc polecicie na weekend majowy na Cypr od piątku, to do środy musicie wziąć tylko 1 dzień wolny w pracy. Dobrym pomysłem jest też wycieczka na cały tydzień, uwierzcie nam, że jest co robić na Cyprze przez tydzień, dwa czy nawet trzy.

 

Jaka będzie pogoda na Cyprze w majówkę?

 

maj Cypr

Jaka będzie temperatura i pogoda na Cyprze w majówkę w 2023? Jaka będzie pogoda w Pafos a jaka w Larnace? Otóż mamy dla Was dobre wieści, temperatury na Cyprze będą wahać się w tym okresie od 22 do nawet 25 stopni Celsjusza. W nocy słupki rtęci będą pokazywać około 14 stopni powyżej zera. Nie będzie raczej padać – więc parasole schowajcie, weźcie tylko krem do opalania na słońce.

Więcej o pogodzie w maju na Cyprze.

Temperatura wody w majówkę na Cyprze

 

czy można się kąpać w majówkę na Cyprze

Mamy dla Was dobrą informację, na majówkę na Cyprze można się już kąpać! Woda będzie na tyle ciepła, że spokojnie chociaż przez moment dacie rady się popluskać w morzu. Oczywiście nie będą to takie temperatury wody w Morzu Śródziemnym jak na przykład w sierpniu – ale jest to już możliwe!

 

Majówka na Cyprze, co robić?

 

atrakcje majowka Cypr

Opcji będziecie mieć pełno! Zapewne wylądujecie albo w Larnace albo w Pafos. Przygotowaliśmy specjalnie dla Was parę poradników co i gdzie zobaczyć na Cyprze, zobaczcie takie miejsca jak:

Oraz najciekawsze:

Nie zapomnijcie też o zakupach i tym co spróbować na Cyprze:

Jak widzicie, jest co robić na Cyprze – pogoda będzie dobra, można się już kąpać – według nas Cypr na majówkę to jedna z najlepszych destynacji w maju na wakacje, wycieczkę czy weekend. Polecamy bardzo! 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz