Majówka 2023 we Włoszech, pogoda, kiedy jest weekend majowy? - BelSole

Majówka 2023 we Włoszech, pogoda, kiedy jest weekend majowy?

Majówka 2023 we Włoszech za pasem, prawdopodobnie większość z obostrzeń będzie zniesiona więc pora zacząć zastanawiać się kiedy jest Majówka we Włoszech w 2023, jaka będzie pogoda i co robić w majówkę we Włoszech w 2023! Zobaczcie!

 

Czy we Włoszech jest Majówka

 

Majówka we Włoszech w 2023 roku jest krótsza niż w Polsce bo według dni wolnych we Włoszech, dniem wolnym od pracy jest tylko 1 maja 2023, czyli poniedziałek. W Polsce mamy wolny dodatkowy jeden dzień, 3 maja 2023 czyli środę. Można więc wziąć wolne we wtorek i mieć wolne od piątku do 3 maja 2023 – jest to więc długi weekend majowy we Włoszech. Zobaczmy jak będzie wyglądać pogoda w majówkę we Włoszech w 2023 i co robić wtedy we Włoszech?

 

Majówka 2023, Włochy i pogoda?

 

pogoda we Włoszech w majówkę

Maj to wyjątkowy miesiąc we Włoszech, zwłaszcza na południu Włoch robi się bardzo ciepło – jeśli zastanawiacie się jaka jest pogoda na majówkę we Włoszech w 2023 to przykładowe temperatury w różnych miejscach we Włoszech w maju:

Rzym w majówkę 2023 pogoda: 19 stopnie Celsjusza (Wiosna w Rzymie)

Mediolan w majówkę 2023 pogoda: 19 stopnie Celsjusza

Florencja w majówkę 2023 pogoda: 21 stopnie Celsjusza

Bari w majówkę 2023 pogoda: 19 stopni Celsjusza (Wiosna w Bari)

Sycylia w majówkę 2023 pogoda: 20 stopni Celsjusza

Sardynia w majówkę 2023 pogoda: 20 stopni Celsjusza (Wiosna na Sardynii)

Jak widzicie będzie całkiem ciepło w Majówkę 2023 we Włoszech. Póki co prognozy i temperatury są dość dalekie, więc nie gwarantujemy, że meteorolodzy się nie pomylili. 

 

Majówka 2023 we Włoszech, gdzie lecieć?

 

Rzym wiosna

Czy warto jechać do Włoch na majówkę? Jeśli zastanawiacie się gdzie lecieć w maju do Włoch, to już Wam dokładnie spiszemy miejsca, które będą idealne dla danego typu turysty. Zobaczcie, którym typem jesteście:

Zwiedzanie Włoch w majówkę, czyli turysta zwiedzający. Jeśli lubicie zwiedzać i lubicie ciepło we Włoszech w majówkę 2023 to możemy Wam polecić we Włoszech takie miejsca jak:

Jeśli chcecie odpocząć w spokojnym miasteczku na wsi to wybierzcie na Majówkę we Włoszech w 2023 roku takie miejsca jak:

Jeśli chcecie lecieć na plażę wybierzcie albo:

Co do plażowania w majówkę, uwaga bo woda może być nadal zimna w niektórych miejscach – dlatego plażowanie tak, ale pewnie nie na długo 🙂

 

Czy warto jechać do Włoch na majówkę

 

Apulia Bari w Maju

Jak widzicie opcji co robić w majówkę we Włoszech jest pełno – rezerwujcie więc loty do Włoch, pakujcie się w samochody i wybierzcie się na weekend majowy we Włoszech w 2023.

Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na to jak spędzić weekend majowy we Włoszech dajcie nam znać na maila! Najciekawsze pomysły na aktywności opublikujemy.

 

Zobacz także:

 

AUTOR BLOGA
Miło mi Was poznać! Jestem Stefano i jestem autorem tego bloga i postów na nim (w większości). W wielu wymienionych na tej stronie miejscach byłem i chcę podzielić się swoją wiedzą. Blog ten powstał i piszę go dlatego by pomóc wielu osobom z praktycznym wymiarem podróży. Znajdziecie tutaj wszelkie informacje na temat atrakcji danego miejsca, pogody czy cen. Wszystko dla podróżników :) W razie pytań zapraszam na kontakt@belsole.pl!

Dodaj komentarz